Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeni Cyberpunk 2077 Modu Tüm Ağaçları Elden Geçiriyor

CD Projekt Red ekibi tarafından geliştirilen Cyberpunk 2077 için yeni mod oyundaki ağaçları en az 4 kat yükseltiyor.

CD Projekt Red ekibi tarafından biz oyun severlere sunulan açık dünya aksiyon macera oyunu Cyberpunk 2077 için yeni modlar ortaya çıkmaya devam ediyor. Oyunun zaten hem grafik anlamında hem de animasyon anlamında oldukça üst düzey bir yapıya sahip olduğunu aktarabiliyoruz. Ancak yeni modlarla beraber oyunun görüntüsü daha da yükseliyor ve yeni teknolojilerle destekleniyor.

Şimdi ise mod geliştiricisi ‘shierkbark47‘, oyun için yepyeni bir HD paket yayınlıyor. Bu paket içerisinde tüm ağaçları elden geçiren yeni bir sistem yer alıyor. Bildiğiniz üzere varsayılan olarak Cyberpunk 2077 içerisinde ağaçlar için gerçekten düşük kaliteli modellerin olduğundan bahsedebiliyoruz. Fakat yeni paketle beraber oyunun görsellerinin bir hayli arttığını ve dokularının da yüksek çözünürlüğe ulaştığını söyleyebiliyoruz.

Cyberpunk 2077 Artık Çok Daha Net

Mod geliştiricisinin belirttiği üzere yeni paket ile beraber her bir doku orijinal versiyonundan en az 4 kat daha yüksek çözünürlüğe sahip oluyor. Hatta bazıları 8 kat daha yüksek seviyeye ulaşabiliyor. Sadece ağaçlar değil aynı zamanda normal haritalar 2K, renkli haritalar ise 4K çözünürlüğe kavuşuyor. Bu da oyundaki sistemleri gerçekten yükselten ve oyuncuların gözlerini bayram ettiren detaylar arasında bulunuyor.

giota110zg561

Dikkatinizi çektiyse Cyberpunk 2077 için yayınlanan yeni HD doku paketine buradan ulaşabilir ve kolay bir şekilde indirebilirsiniz. Aynı zamanda haberimizin en altında karşılaştırmalı ekran görüntülerine bakabilir ve oyunun nasıl bir değişim yaşadığını bizzat görebilirsiniz. Her bir görüntünün ilki orijinal, ikincisi ise modlu sürümü temsil ediyor. Bu paket diğer modlarla uyumlu olarak karşımıza çıkıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.