Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Gothic Classic Khorinis Saga Switch İçin Duyuruldu

THQ Nordic tarafından kullanıcılar için yayınlanan Gothic Classic Khorinis Saga 40 dolarlık fiyat etiketiyle Switch'e gelmeyi bekliyor.

THQ Nordic tarafından kullanıcılar için yayınlanan Gothic Classic Khorinis Saga resmi olarak Nintendo Switch konsolları için duyuruldu. Açıklanan detaylara göre 27 Haziran tarihinde piyasaya sürülecek olan bu paket 40 dolarlık fiyat etiketi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Aynı zamanda sürüm içerisinde Gothic Classic ve Gothic II Complete Classic oyunları yer alıyor.

İki İkonik rol yapma deneyiminin bir arada olduğu yapımda henüz keşfedilmemiş ve fethedilmemiş bölgeleri doğruca araştırabiliyor ve ortaya çıkarılmaya bekleyen gizemleri açığa çıkarmak için elinizden geleni yapabiliyorsunuz. İsimsiz bir kahraman olarak oynayabileceğiniz bu yapım, geliştirici ekibin belirttiğine göre 100 saatten fazla bir deneyim sunuyor. Gothic Classic ve Gothic II Complete Classic‘in yer aldığı pakette Khorinis’i ve maden kolonisini keşfedebiliyorsunuz.

Gothic Classic Khorinis Saga Artık Ellerinizde

Gothic Classic Khorinis Saga paketi içerisinde yer alan her bir oyun yaklaşık olarak 50 saatin üzerinde büyük bir deneyim sunmayı hedefliyor. Oyunda karakter odaklı bir yapı yer alıyor ve karakteriniz için çok çeşitli silahlar ve büyüler kullanabiliyorsunuz. Ek olarak dünyada bulunabilecek öğretmenlerle beraber benzersiz bir karakter geliştirme sistemi ile de karşılaşabiliyorsunuz.

G2 1vNIfMXtQE9OrD

Oyunda açık bir dünya bulunuyor ve açık dünyayı dilediğiniz gibi keşfederken ana hikayeye benzersiz bakış açıları sunan yan görevlerle de yolunuza devam edebiliyorsunuz. Aynı zamanda üç farklı kamp parasından istediğinizi seçebiliyor ve bu da yine hikaye konusunda farklılıkları ortaya koyabiliyor. Son olarak yapım içerisinde seçimlerinizle beraber gidişata yön verebiliyor ve karakterinizin kaderini kendiniz belirleyebiliyorsunuz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.