Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Silent Hill 3’ün İkonik Parkı Unreal Engine 5’e Aktarıldı

Silent Hill 3 oyununda yer alan meşhur Lakeside eğlence parkı Unreal Engine 5 ile yepyeni dokularla ve modellerle karşımıza çıkıyor.

İkonik bir oyun serisi olarak karşımıza çıkan Silent Hill’in her bir oyunu oyuncular tarafından farklı şekilde seviliyor ancak üçüncü oyun bir başka deneyimi bizlere sunuyor. Şimdi ise karşımıza yepyeni bir hayran yapımı demo sunuluyor. Bu demo içerisinde Silent Hill 3 oyununda yer alan meşhur Lakeside eğlence parkı bulunuyor ve bu görüntüler tamamen Unreal Engine 5 ile karşımıza çıkıyor.

Daha fazla detaya girecek olursak YouTube platformu üzerinde daha önce Da_Drood – Digital Art adlı bir kullanıcı tarafından aynı şekilde bu park bizlere sunulmuştu Mart 2024 tarihinde sunulan bu projenin şimdi yeni bir versiyonu bizlerle. Son proje EverLifeZach adlı kullanıcıdan bizlere sunuluyor ve geliştiricinin belirttiğine göre ortamlar UE5 motorunda yer alan Nanite ve Lumen teknolojileriyle beraber yeniden oluşturuluyor.

Silent Hill 3 Günümüze Uyarlandı

Silent Hill 3’ün ikonik parkı Lakeside kullanıcılar tarafından oldukça farklı şekilde işleniyor. Ek olarak ortaya çıkan yeni video dahilinde sanatçı yeni modelleri Blender programı üzerinde yeniden oluşturuyor ve video içerisinde görebileceğiniz üzere dokuların çoğu ise Quixel kütüphanesinden alınma. Geliştirici ayrıca Nanite ve Lumen teknolojilerini burada sonuna kadar zorlamaya çalışmış ve bu da projenin boyutunu arttırmış. Açıklanan detaylara göre demonun boyutu 100 GB civarında.

Silent Hill 3 Lakeside Amusement

Sonuç olarak gerçekten de hayranların dikkatini çekecek türden bir demonun bizlere sunulduğunu aktarabiliyoruz. Silent Hill 3 bildiğiniz üzere oldukça eski bir yapım olarak karşımıza çıkıyor ve günümüze uyarlanması gereken oyunlar arasında bulunuyor. Seri içerisinde yer alan oyunların her birinin kendine özgü güçlü ve zayıf yönleri bulunuyor. Bazı oyunlar ön plana çıkarken, bazı oyunlar ise arka planda kalabiliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.