Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

V Rising’in Tam Sürümü, Castlevania Etkinliği ile Çıkış Yaptı

Popüler açık dünya hayatta kalma oyunu V Rising, Erken Erişim serüvenini tamamladı. Stunlock Studios imzalı RPG'nin tam sürümü, uzun zamandır beklenen Legacy of Castlevania etkinliği ile çıkış yaptı.

Vampir temalı açık dünya hayatta kalma oyunu V Rising’in Steam’de Erken Erişim’e girmesinden bu yana yaklaşık iki sene geçti. Çıktıktan sonraki bir ay içerisinde iki milyonun üzerinde kopya satan indie yapım, Tencent çatısı altındaki İsveçli geliştirici Stunlock Studios için büyük bir başarı hikayesine dönüştü.

Önemli gelişme kaydettiği Erken Erişim dönemini bugün itibarıyla nihayete erdiren V Rising, 1.0 güncellemesi ile resmi çıkışını gerçekleştirdi. Uzun zamandır beklenen Legacy of Castlevania etkinliği ile yayımlanan tam sürüm, bir zamanlar vampir uygarlığıyla gelişen, şimdi ise Drakula’nın takipçilerinin kalıntılarının musallat olduğu yeni bir kış bölgesi olan Mortium Harabeleri‘ni tanıtıyor.

V Rising Legacy of Castlevania Etkinliği Başladı

V Rising Castlevania

Oyuncular, Mortium’un derinliklerine dalıp geceye hükmederken destansı boyutlardaki bir hesaplaşmada kadim tiran Drakula’nın kendisiyle yüzleşin. Stunlock Studios ve KONAMI arasındaki iş birliği olan Legacy of Castlevania etkinliği, oyuncuları efsanevi vampir avcısı Simon Belmont’a meydan okumaya ve kırbaç silahının kilidini açmaya davet ediyor.

Bugün yayımlanan ücretsiz Castlevania içeriğinin yanı sıra oyuncular, Castlevania’nın klasik gotik estetiğinden esinlenerek kendi kalelerini inşa etmelerine olanak tanıyan Legacy of Castlevania Premium Pack kozmetik DLC’sini 10,49 dolar karşılığında satın alabilecekler. Paket ayrıca başka eklentiler, özelleştirmeler ve Castlevania müzik kilitlerini de içeriyor. Türkçe dil desteğine sahip olan V Rising, Steam‘de 22 Mayıs’a kadar sürecek yüzde 10 indirim ile 16,99 dolar satılıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.