Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Cyberpunk 2077 Çıta Atladı: 8K Oyun Modu Yayımlandı

CD Projekt Red ekibi tarafından biz oyun severlere sunulan Cyberpunk 2077 için yeni mod 8K desteğini en üst seviyeye çıkarıyor.

CD Projekt Red ekibi tarafından biz oyun severlere sunulan ve gelecek temasıyla oldukça ön plana çıkan Cyberpunk 2077 için yeni mod içerikleri gelmeye devam ediyor. Şimdi ise ortaya çıkan yeni bir sürüm oyunun görüntülerini oldukça yükseltiyor ve 8K deneyimini bizlere sunuyor. Oyun zaten halihazırda oldukça üst düzey grafiklere ve animasyonlara sahipken, yeni modlarla beraber daha da ultra seviyeye geliyor.

YouTube platformu üzerinde içerik üreticisi ve mod geliştiricisi olarak karşımıza çıkan Digital Dreams, Cyberpunk 2077 için yeni bir video yayınladı. Videoda modun ultra bir çözünürlüğe sahip olduğu ve yol izleme desteğiyle beraber 8K bir deneyimi bizlere sunduğu aktarıldı. Path tracing desteğini bünyesinde barındıran mod, oyunun daha iyi görünmesini ve daha sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlıyor. Dolayısıyla her oyuncunun muhakkak kullanması gereken sürümler arasında yer alıyor.

Cyberpunk 2077 Yeni Modlarla Şaha Kalkıyor

Açıklanan detaylar sadece bunlarla sınırlı kalmıyor aynı zamanda mod geliştiricisi, AMD ekran kartlarında tüm yol izleme sorunlarının çözüldüğünü aktarıyor. Ayrıca bu ayarı aktif hale getirirseniz yüzde 30 ila 40 arasında daha iyi bir performans elde edebilirsiniz. Ayrıca oyunun performansını daha da üst seviyelere çıkarmak için yeni bir PT21 Turbo modunun olduğunu da belirtmekte fayda var.

10490 1710911618 1537070703

Burada ön plana çıkan unsur, yayınlanan yeni modun yol izlemenin kalitesini de arttırması. Ayrıca parçacıkların daha detaylı bir şekilde gösterilmesi ile beraber dumanlar, buharlar, kıvılcımlar, elektrikler ve daha fazla efekt çok net bir şekilde bizlere sunuluyor. Böylece oyuncuların gözleri bayram ediyor. Aynı zamanda yol izleme desteği sayesinde saçlar yeniden işleniyor, aydınlatılmış iç mekanlarla karşılaşabiliyor ve ışıksız alanlarda daha gerçekçi bir görüntü elde edebiliyoruz. Moda atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.