Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Bağlantılı Oyun:

GTA 6 Kapak Görseli ve Ekran Görüntüleri Yakında Paylaşılabilir!

Rockstar Games, mayıs ayında GTA 6'nın resmi kapak görselini ve ekran görüntülerini yayımlayabilir.

Aralık ayında yayımlanan ilk fragmanı ile fırtınalar koparan GTA 6, herhangi bir erteleme olmadığı takdirde 2025 yılında resmi çıkışını gerçekleştirecek. Tabii, Rockstar Games’in sıradaki Grand Theft Auto oyununu duyurması, çeşitli iddiaların ve spekülasyonların önünü kesmedi. GemRollGTA adlı bir X (Twitter) kullanıcısı, heyecanla beklenen oyundan yeni ekran görüntülerinin çok yakında paylaşılabileceğine inanıyor.

Peki, bu düşüncenin somut bir gerekçesi var mı? Kısa bir süre önce bir bot, Rockstar’ın web sitesi API’sinde GTA 6‘dan bahseden birkaç yeni kod tespit etti. API, oyun için “screens” yani ekranlar ifadesine atıfta bulunuyor. Bu da, geliştiricinin web sitesine kısa süre önce ekran görüntülerinin yüklendiğine işaret ediyor.

GTA 6 Kapak Görseli Yakında Açıklanabilir

API bilgilerini ilk olarak ortaya çıkaran Twitter botuna göre, GTA 6’nın fiziksel versiyonları için kapak resmi Rockstar’ın API’sinde referans gösteriliyor. Rockstar GTA 6 kapak resmini açıklamak üzereyse, geçtiğimiz yıl yayımlanan key art (fragman kapağında ve haber görselinde), GTA 6’nın fiziksel sürümleri için kapak resmi olmayabilir.

Öte yandan mayıs, genellikle şirketin gelecek oyunları için yeni bilgiler paylaştığı bir ay oluyor. Örnek vermek gerekirse, Red Dead Redemption 2 için yeni ekran görüntüleri Mayıs 2017’de yayımlanmış ve aynı dönemde oyunun ertelendiği bilgisi verilmişti. Şu anda geliştirme aşamasında olan Grand Theft Auto 6, 2025 yılında PlayStation 5 ve Xbox Series X/S konsolları için piyasaya sürülecek.

GTA 6 Fragmanı

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.