Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Kült Korku Oyunu Poppy Playtime Film Oluyor!

Tüm zamanların en ünlü korku oyunu serilerinden biri olan Poppy Playtime, film uyarlaması ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Mob Entertainment tarafından geliştirilen ve yayımlanan kült korku oyunu Poppy Playtime, beyaz perdeye taşınıyor. Geçtiğimiz günlerde kitabı yayımlanan oyunun bu kez de film uyarlaması duyuruldu.

Mob Entertainment ve Legendary Entertainment, Poppy Playtime filmi için iş birliği yapıyor. Dune: Part Two, Godzilla x Kong, Interstellar, Transformers, Jurassic World ve Warcraft dahil sayısız klasiğe imza atan Legendary, Hollywood’un en büyük yapım şirketleri arasında bulunuyor.

Poppy Playtime Filmi Resmi Olarak Duyuruldu

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Mob Entertainment kurucu ortakları Zach Belanger ve Seth Belanger, “Bu yolculuğa ilk başladığımızda tutkumuzun peşinden gittik ve ilham vermek ve eğlendirmek amacıyla bir dizi oyun ve marka yarattık. Her zaman büyük hayaller kurduk ve dünya çapında on milyonlarca insanın kalbini fetheden bir şey yarattığımız için çok heyecanlıyız” ifadelerini kullandı.

Poppy Playtime Film

Belanger kardeşler, Legendary Entertainment ile yaptıkları film anlaşmasının Mob’u bir eğlence şirketi olarak daha da büyüteceğini belirtti. Poppy Playtime filminin ne zaman gösterime gireceği henüz belli değil, ancak muhtemelen yakın zamanda gelmeyecektir.

Oyunun tüm platformlarda 40 milyondan fazla oyuncuya sahip olduğu düşünüldüğünde, Poppy Playtime’ın beyaz perdeye taşınması çoğu kişiyi mutlu edecektir.

Poppy Playtime Nasıl Bir Oyun?

İlk olarak Ekim 2021’de piyasaya sürülen hayatta kalma korku oyunu, eski bir oyuncak fabrikasında geçiyor, ancak zamanla bu oyuncakların aslında canlı olduklarını ve sizi öldürmeye çalıştıklarını anlıyorsunuz. Son derece ürkütücü bir atmosfere sahip olan Poppy Playtime, her ayrıntısı ile aslında arka planda çok daha büyük ve korkunç bir şeye işaret ediyor. Kritik nokta ise bu ipuçlarını anlamak ve çözmekten geçiyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.