Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sony, En Çok İndirilen PlayStation Oyunlarını Açıkladı!

Sony, nisan ayında PlayStation Store üzerinden en çok indirilen oyunları açıkladı. PS5 tarafında zirveyi Helldivers 2 ve Sea of Thieves aldı.

Nisan ayında PlayStation Store’da en çok indirilen oyunlar belli oldu. Her zaman olduğu gibi PS5, PS4, PS VR2, PSVR ve oynaması ücretsiz oyunlar için ABD / Kanada ve Avrupa olmak üzere iki farklı liste mevcut. Geçtiğimiz ay en çok rağbet gören PS5 oyunları arasında Helldivers 2, Sea of Thieves, Stellar Blade, GTA 5, Call of Duty: Modern Warfare III ve EA Sports FC 24 gibi yapımlar bulunuyor.

Kuzey Amerika’daki PlayStation 5 sahiplerinin en çok indirdikleri oyun Helldivers 2 olurken, Avrupa’daki PS5 kullanıcılarının gözdesi yakın zamanda Sony’nin konsoluna adım atan Xbox Game Studios oyunu Sea of Thieves oluyor. Nisan ayında hem ABD ve Kanada hem de Avrupa’da en popüler PlayStation 4 oyununa baktığımızda ise Fallout 4‘ü görüyoruz.

Nisanda En Çok İndirilen PS4 Oyunu Fallout 4 Oldu

en çok indirilen playstation oyunları nisan 2024

Prime Video’da yayımlanan dizi uyarlamasının ardından hiç olmadığı kadar popüler hale gelen Fallout oyunları, hem Microsoft hem de Bethesda’nın yüzünü güldürüyor. Bunun yanı sıra Red Dead Redemption 2, Minecraft, Fallout 76, Kingdom Come Deliverance ve Need for Speed Heat gibi oyunlar, her iki bölgede de çok satanlar arasında yer alıyor.

PS VR2 oyunlarına baktığımızda ise Star Wars: Tales from the Galaxy’s Edge – Enhanced Edition‘ın hem ABD / Kanada hem de Avrupa bölgesi için ilk sırada yer aldığını görüyoruz. Onu Beat Saber, Among Us VR, Arizona Sunshine 2 ve Pavlov gibi yapımlar izliyor. Son olarak hem PS4 hem de PS5 için haziran ayında en çok indirilen oynaması ücretsiz oyunlar ise Call of Duty: Warzone, Fortnite, Roblox, Rocket League ve Apex Legends şeklinde sıralanıyor.

Nisan 2024’te PlayStation Store’da en çok indirilen oyunların tamamına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

En İyi PlayStation Plus Oyunları!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.