Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Gen V Dizinde Ölen Yıldızın Rolünü Başkası Canlandırmayacak

Nisan ayında geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Gen V dizisinin yıldızı Chance Perdomo'nun karakterini yeni bir oyuncu canlandırmayacak.

Prime Video’nun sevilen dizisi The Boys ile aynı evreni paylaşan Gen V‘de Andre Anderson karakterini canlandıran Chance Perdomo, nisan ayında geçirdiği motosiklet kazasında hayatını kaybetmişti. 27 yaşındaki oyuncunun ölüm haberi, hem ailesi hem de dizinin hayranları için büyük bir şok oldu.

Perdomo’nun yaşamını yitirmesinin ardından Gen V’deki rolünün akıbeti merak edilmeye başlandı. Dizinin yapımcıları tarafından yapılan açıklamada, Andre Anderson karakterinin başka bir oyuncu tarafından canlandırılmayacağı belirtildi:

“Chance her zaman büyüleyici ve gülümseyen, doğanın coşkulu bir gücü, inanılmaz yetenekli bir sanatçı ve her şeyden öte çok nazik, sevimli bir insandı. Gen V’deki herkes onun anısına saygı göstermenin en iyi yolunu bulmaya kararlı. Chance’in yerini kimse dolduramayacağı için rolü yeniden canlandırılmayacak”

Yapımcılar bunun yerine ikinci sezondaki hikayenin yeniden tasarlanacağını aktardı. Senaryonun nasıl bir değişime uğrayacağı bilinmiyor, ancak yapılan açıklamada Perdomo’nun mirasının onurlandırılacağı ifade edildi. Başlangıçta nisan ayında başlaması planlanan Gen V 2. sezon çekimleri, Perdomo’nun vefatının ardından mayıs ayına ertelenmişti.

Öte yandan The Boys, 13 Haziran‘da dördüncü sezonuyla geri dönüyor. Geçtiğimiz günlerde yeni fragmanı paylaşılan dizi, Prime Video platformunda haftalık olarak yayımlanacak. Bir sonraki sezona dair tüm bilinenler için The Boys 4. sezon rehberimizi okuyabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.