Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

2.580 TL Değerindeki İki Strateji Oyunu Steam’de Ücretsiz!

Strateji türünün en sevilen oyunlarından ikisi Crusader Kings 3 ve Company of Heroes 3, bu hafta sonu Steam'de ücretsiz olarak oynanabilecek.

Steam’de bu hafta sonu ücretsiz oynanabilecek iki güzel yapım sizleri bekliyor. Son yılların en sevilen strateji oyunlarından ikisi Crusader Kings 3 ve Company of Heroes 3, önümüzdeki üç boyunca bedava oldu. 9 Mayıs’ta başlayan ücretsiz deneme etkinliği, 13 Mayıs Pazartesi saat 21:00‘a kadar devam edecek. Bu süre zarfında her iki oyunu da tüm özellikleriyle deneyebilirsiniz.

Ücretsiz olmalarının yanı sıra hem Crusader Kings 3 hem de Company of Heroes 3 için güzel bir indirim sunuluyor. Paradox tarafından geliştirilen ve yayımlanan CK3, normalde 30 dolar iken, 23 Mayıs’a kadar geçerli yüzde 60 indirim ile 12 dolara (386 TL) düştü. Relic Entertainment imzalı son Company of Heroes oyunu ise yarı fiyatına denk gelen 25 dolara (806 TL) satılıyor.

CK3 ve Company of Heroes 3 Steam’de Ücretsiz

Ücretsiz denemeden keyif alırsanız, her iki strateji oyununu da indirimli bir şekilde hesabınızda tutma şansınız bulunuyor. İlk olarak 2020’de piyasaya sürülen Crusader Kings 3, halen düzenli olarak güncellemeye almaya devam ediyor. Muazzam bir derinliğe sahip olan yapım, kendi hanedanınızı büyütmek için sayısız farklı yol sunuyor.

steam ücretsiz oyun hafta sonu

Demir yumrukla yöneterek halkınıza korku salmaktan, asil davranışlarınız ve demokratik yönetiminizle halkınıza ilham olmaya kadar birçok seçeneğiniz var. En küçük toprak parçasından da oyuna başlayıp imparatorluğa gidebilirsiniz veya orta halli bir beylikten, düklükten de ilerleyebilirsiniz. Öte yandan Paradox oyunlarında çok fazla Türk oyuncu olmasına rağmen halen Türkçe dil seçeneğinin olmaması büyük bir eksi olmaya devam ediyor.  

Relic Entertainment tarafından geliştirilen Company of Heroes 3 ise 2. Dünya Savaşı temalı gerçek zamanlı strateji serisinin en son bölümü olarak 2023 yılında yayımlandı. Serinin bu oyunuyla Müttefik ve Mihver kuvvetleri arasında yürütülen en kanlı muharebelerin yaşandığı Akdeniz ve Kuzey Afrika’ya gidiyoruz. Oyunun Steam incelemeleri pek iç açıcı değil, ancak Steam’de ücretsiz olmuşken bir şans verebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.