Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

God of War Ragnarök PC Sürümü Yakında Duyurulacak!

God of War Ragnarök PC sürümünün çok yakında açıklanacağı iddia edildi. Duyurunun, bu ay düzenlenmesi planlanan PlayStation Showcase sırasında yapılacağı tahmin ediliyor.

Oyun aleminin en güvenilir sızıntı kaynaklarından biri olan billbil-kun, God of War Ragnarök PC sürümünün çok yakında açıklanacağını iddia etti. Dealabs yazarına göre heyecanla beklenen duyuru, bu ay düzenlenmesi planlanan PlayStation Showcase sırasında yapılacak.

Fransız tipster, muhtemel bir çıkış tarihi paylaşmasa da, bazı kaynaklar oyunun Valhalla genişlemesi ile birlikte Mart 2025’ten önce PC’ye çıkacağını öne sürüyor. Santa Monica Studio tarafından geliştirilen God of War Ragnarök, PS4 ve PS5 konsolları için Kasım 2022’de piyasaya sürülmüştü.

God of War Ragnarök PC İçin Bu Ay Duyurulabilir

Yayıncı koltuğunda oturan Sony, devam halkasının ilk haftasında 5,1 milyon, ilk 10 haftasında ise 11 milyon kopya satarak şimdiye kadarki en hızlı satan birinci taraf oyunu olduğunu açıklamıştı. Şirketin paylaştığı verilere göre Ragnarök, Kasım 2023 itibarıyla dünya genelinde 15 milyondan fazla kopya sattı.

god of war ragnarök pc

Oyun için yeni bir roguelike modu içeren Valhalla genişlemesi, geçtiğimiz yılın haziran ayında ücretsiz olarak piyasaya sürülmüştü. İkonik hikayeye nokta koyan ek paket, Kratos’u Valhalla kıyılarına doğru götürüyor ve kahramanımızın son bir büyük bir maceraya daha atılmasını sağlıyor. Yalnızca Kratos ve Mimir’in olduğu DLC, yeni yetenekler ve yeni düşmanlar içeriyor.

God of War Ragnarök PC sürümünün, Valhalla genişlemesi ile birlikte gelmesi bekleniyor. Duyurunun yapılacağı PlayStation Showcase’te Silent Hill 2’ye dair yeni ayrıntıların da paylaşılması bekleniyor. Aralık 2022’de PC’ye adım atan God of War, Steam’de 50 dolara (1.611 TL) satılırken, Epic Games Store’da 899 TL fiyatla listeleniyor. Ragnarök için de benzer bir fiyat noktasının belirleneceğini tahmin ediyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.