Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Çok Oyunculu FPS Oyunu ’83 Geri Dönüyor!

Alternatif tarih temalı çok oyunculu FPS oyunu '83, yeni bir stüdyo sayesinde tekrar hayata dönecek.

’83 isimli çok oyunculu FPS oyunu, ilk kez 2019 yılında duyurulmuştu ve Soğuk Savaş’ın yavaş yavaş yerini sıcak çatışmalara bıraktığı bir alternatif tarihte geçen 80 kişinin savaştığı bir oyun olacaktı. Rising Storm 2: Vietnam’ın geliştiricisi olan Antimatter Games tarafından yürütülen geliştirme süreci, bu stüdyonun kapanmasıyla son buldu.

Stüdyonun kapatılmasının ardından ’83 isimli bu oyunun kaderi belirsizdi. Bugün ise oyunun Blue Dot Games isimli bir stüdyo tarafından yeniden geliştirilmeye başlandığını öğrendik. Stüdyo, oyunun alfa öncesi yapıya geldiğini ve bu yapıyı test edecek oyun testçileri aradığını duyurdu. Çok oyunculu FOS oyununu test etmek isterseniz, resmi Discord sunucusuna katılabilirsiniz.

FPS Oyunu ’83, Blue Dot Games’e Emanet

Çok Oyunculu FPS Oyunu '83 Geri Dönüyor!

Blue Dot Games, bu yılın başlarında, Antimatter Games’in de kurucusu olan Tony Gillham tarafından kuruldu. Blue Dot ayrıca proje üzerinde çalışmak üzere daha fazla geliştiriciyi işe alacağını ve işe alım sürecini başlattığını duyurdu. Bu sebeple, oyunun geleceği için umutluyuz. Ancak, oyun alfa öncesi yapıya ulaşmış olsa bile, oyunun geliştirme süreci uzun sürecek.

Blue Dot Games‘in oyunun eski sürümünü test etmek ve “oyunu, yayıncıların ‘eğlenceyi bulduğumuzu’ açıkça anlayacağı bir noktaya kadar geliştirmek” için zamana ihtiyacı olacak. Büyük umutlarla geliştirilen bu çok oyunculu FPS oyununun bu kez gerçekten de sorunsuz şekilde çıkış yapmasını ve büyük bir kitleye ulaşmasını umuyoruz. Ne de olsa, rekabet her zaman iyidir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.