Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Rogue Prince of Persia’nın Erken Erişim Sürümü Ertelendi

Ubisoft tarafından yayımlanacak olan platform aksiyon macera oyunu The Rogue Prince of Persia'nın çıkış tarihi ertelendi.

Ubisoft’un yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Evil Empire ekibinin yaptığını platform macera oyunu The Rogue Prince of Persia‘nın erken erişim sürüm çıkış tarihi ne yazık ki ertelenmek durumunda kaldı. Normal şartlarda 14 Mayıs tarihinde piyasaya sürülecek olan bu yapım, belirtilmeyen bir tarihe şu anda ertelenmiş durumda. Kesin tarih 13 Mayıs’ta açıklanacak ve bu tarihi beklemeye koyulabilirsiniz.

Geliştirici ekibin resmi olarak belirttiğine göre mevcut gecikme Hades II‘nin 6 Mayıs tarihine sürpriz bir şekilde erken erişim sürümüyle kullanıcılara sunulmasından kaynaklanıyor. Dolayısıyla bu oyunun arkasında kalmak istemeyen ve oyunun daha fazla ön plana çıkmasını isteyen ekip, çıkış tarihini bir süre ileri almış durumda.

Prince of Persia Platform Deneyimiyle Geliyor

Geliştirici ekip Evil Empire, erteleme konusunda çeşitli açıklamalarda bulunuyor ve şunları bildiriyor: “The Rogue Prince of Persia oyununa güvenimiz tam. 2024’ün en çok beklenen oyunlarından biri olan bir oyun olarak birdenbire erken erişim olarak çıkışını gerçekleştirdi. Dolayısıyla önümüzde daha boş bir tarih kovalıyor ve böylece oyunumuzun potansiyelini daha da açığa çıkarmak istiyoruz.

Önümüzdeki süreçte kısa bir gecikmenin yaşanacağına dair bir çıkarım yapılabiliyor ve birkaç gün sonra resmi tarihin açıklanmasını bekliyoruz. The Rogue Prince of Persia, akıcı animasyonlar ve sanat stili ile beraber bizlerin karşısına çıkmak istiyor. Yapım içerisinde Prens adlı bir karakteri kontrol ediyor ve platform zorluklarını aşmak için karakterimizin yeteneklerinden ve becerilerinden faydalanabiliyoruz.

Son olarak oyunun Steam sayfası açık durumda ve dilediğiniz takdirde bu sayfa üzerinden istek listenize ekleyerek çıkışı ile beraber haberdar olabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.