Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Eternal Threads Playstation ve Xbox Konsollarına Geliyor

İlk olarak PC için piyasaya sürülen bulmaca odaklı macera oyunu Eternal Threads tüm konsollara çıkmaya hazırlanıyor.

Yayıncılığını Secret Mode ve geliştiriciliğini Cosmonaut Studios ekibinin üstlendiği hikaye odaklı bulmaca oyunu Eternal Threads, konsol platformlarına gelmeye hazırlanıyor. Açıklanan detaylara göre bu yapımın 23 Mayıs tarihinde PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Switch için piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Eternal Threads’in PlayStation 4 ve Xbox One sürümlerinin ilk olarak 19 Mayıs 2022‘de PC (Steam) sürümüyle birlikte piyasaya sürülmesi planlanmıştı. Ancak çıkış yapmadan dokuz gün önce “2022’nin ilerleyen zamanlarına” ertelendi. Switch sürümünün çıkışı daha önce planlanmış olup PlayStation 5 ve Xbox Series versiyonları yeni duyuruldu. Dolayısıyla tüm konsollarda yer alacak diyebiliriz.

Eternal Threads Bizi Zamanda Geri Götürüyor

Zamanda geriye gidebileceğimiz ve seçim odaklı bir yapıyla karşılaşabileceğimiz yapımda tek oyunculu bir sistem bulunuyor. Oyun içerisinde bir evin içerisinde bulunuyor ve bu evin dışına çıkamıyoruz. Dolayısıyla kısıtlı bir bölge içerisinde bulunduğumuzdan dolayı eleştirilere maruz kalıyor. Ancak zaman çizelgesi açısından her bir odada farklı durumlar yaşayabiliyorsunuz.

Dikkat çekici hikaye içeriği ile beraber Eternal Threads bizi geçmişe götürüyor ve geçmişteki sorunları düzeltmekte görevli bir ajanı burada kontrol edebiliyoruz. Mayıs 2015 yılında 6 kişinin bir ev yangınında öldüğü Kuzey İngiltere’ye doğru gönderiliyor ve burada sadece yangını durdurmakla kalmıyor aynı zamanda yangından önceki hafta ev sakinlerinin yaptığı seçimleri de manipüle edebiliyoruz.

Hepsinin olaydan sağ çıkmasını sağlamaya çalıştığımız bu yapım şu anda Steam sayfası üzerinden PC için 9 dolarlık fiyat etiketine sahip durumda. Aynı zamanda oyunun çok olumlu incelemeler aldığını söyleyebiliriz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.