Rising Storm 2: Vietnam Yaratıcısından Yeni FPS Oyunu: ‘83

Antimatter Games'den yeni oyun geliyor.

Tripwire Interactive tarafından dağıtılan, ödüllü Rising Storm serisinin yaratıcısı Antimatter Games, bugün bir duyuru yaptı ve yeni projesi ‘83’ün geliştirme sürecinin sürdüğünü açıkladı. Tamamen yeni bir proje olan ‘83, Soğuk Savaş dönemini konu alacak ve geniş ölçekli bir yapım olarak karşımıza çıkacak. Alternatif bir 1983 yılı oluşturan oyunda NATO ve Varşova Paktı üyeleri arasındaki çatışma konu alınırken, taktiksel FPS öğeleri dikkat çekiyor.

‘83 oyununun uygulayıcı yapımcısı Rich Barham da konuya ilişkin şu açıklamaları yaptı:

Antimatter Games’teki herkes yeni projeden ötürü heyecanlı. ‘83 bize daha önce ulaştığımız sınırları zorlama imkanı verirken, tarihin yeterince keşfedilmemiş bir dönemini konu alacak ve önceki oyunlarımızı popüler hale getiren şeyleri daha geniş şekilde sunacağız.’

Yapılan açıklamadan da anlaşılacağı üzere ‘83 oyunu alternatif bir tarihte geçecek ve gerçeklik ile kurguyu harmanlayacak. Ayrıca firmanın daha önceki oyunlarında olduğu gibi araçlar, birlikler, bölgeler ve silahlar da gerçeğe uygun şekilde hazırlanacak.

‘83 oyunu geniş haritalar barındıracak ve hem Varşova Paktı, hem de NATO müttefikleri olarak çarpışabileceksiniz. Yakında oyundan yeni detaylar da paylaşılacak.

İyi seyirler!

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol