Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeni Call of Duty Oyunlarının Her Şeyi Sızdırıldı!

Önümüzdeki aylarda çıkış yapacak Call of Duty oyunlarının haritaları ve silahları dahil birçok detayı sızdırıldı.

Veri madencileri tarafından, yalnızca Call of Duty Modern Warfare 2 hakkında değil, aynı zamanda serinin diğer oyunları için de bazı ayrıntıları gösteren büyük bir sızıntı bulundu. Sızıntı, oyunda bulunacak silahları, çok oyunculu haritaları, perkleri, öldürme serilerini, zorlukları ve çok daha fazlasını detaylarıyla anlattı. Sızıntıların doğru olma ihtimali çok yüksek çünkü paylaşım yapan tüm hesaplar kapatıldı.

RealiiityUK isimli veri madencisi sayesinde, yakında çıkacak olan bazı Call of Duty oyunlarında yer alacak olan her şeyi öğrendik. Veri madencisi, şu anda Alfa testinden geçmekte olan Warzone Mobile görselleri buldu. Reddit’teki u/margwa_ isimli kullanıcı, bilgilerin çoğunu anlaşılması kolay bir hale getirdi ve tek tek düzenledi.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Silahları

Call of Duty

Modern Warfare 2’de gelecek olan birçok silah sızdırıldı. Bazıları silahın gerçek adı, bazıları ise kod adıydı. Saldırı Tüfekleri için akilo, kilo53, kilo74, kilo105, mcharlie, mcbravo, M4, scharlie, schotel, falpha, fecho, Aug ve STG A3’ü bekliyoruz Yaklaşan haritalar için de bazı resimler bulundu.

 • Keskin Nişancı/Nişancı Tüfeği: LM-S, sa700, AX-50
 • SMG: Lachmann Sub, alpha57, beta, victor, aviktor, PSDW 50, mpapax, Sakin 9, LMP
 • Av tüfeği: Bryson 800, mike1014, mkviktor, Lockwood 725
 • LMG: RAAL, ahotel, foxtrot, Bruen MK9, ngolf7, rkilo, mkilo3, kilo21
 • Tabanca: X12, Revive Pistol, .50 GS, papa220, siwhiskeyLaunchers: mike203, RPG7, PILA, JOKR, Strela-P

Yaklaşan haritalar için de bazı resimler bulundu. Sızıntıda bulunan tüm harita adlarının bir listesi ve varsa bazı resimleri bir araya getirdik. Bir sonraki paragrafta haritaların tümünü görebilirsiniz.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Haritaları ve Perkleri

Cold War sezon 2

Haritalar: Action_park, agentperf, ancient, backstab, catedral, climb, cruce, davos, dogtown, esports gym, exhume, favela, firing range, floating bay, grandprix, killhouse, lighthouse, luxury, mountain town, narcos, oilfield, ridge, runner, saba, salvage, tokyo, yellowcastle, HydroMuseumSwap MeetFishtown ve farm.

Sızıntıda birçok perk de bulundu. Oyuna yabancı olmayanların hemen tanıyacağı ghost, cold-blooded ve scavenger gibi perkler yeni oyunda da yer alacak. Modern Warfare 2’nin yanı sıra, bir sonraki Call of Duty Black Ops oyunuyla ilgili bilgiler, bazı önemli görsellerle birlikte bulundu. Yaklaşan haritalar için bazı sanat eserleriyle birlikte bir silah listesi de bulundu. Haritalardan ikisi Stealth ve Pillage kod adlarına sahip.

Son olarak, bir “CodHQ” için bazı dosya referansları vardı. Tüm Call of Duty oyunlarını birbirine bağlayan bir uygulamanın çıkacağına dair başka söylentiler de vardı ve bu uygulama olması muhtemel.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.