Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

K-Pop Yıldızı Bibi Resmi Stellar Blade Şarkısını Paylaştı

Stellar Blade için resmi işbirliği K-Pop şarkıcısı Bibi'yi gündeme getiriyor. Eve adlı şarkıyla beraber oyunun dünyası müzik yoluyla bizlere aktarılıyor.

Güney Kore kökenli pop kültür müziği olarak karşımıza çıkan ve kısa adıyla K-Pop şarkıcısı Bibi, hayranları memnun eden yeni bir işbirliği ile gündemdeki yerini koruyor. PlayStation 5 konsollarına özel olarak çıkışını gerçekleştirecek olan aksiyon macera oyunu Stellar Blade için resmi bir şarkı şu anda yayımlanmış durumda.

Ana karakteriyle beraber ön plana çıkmaya hazırlanan ve zorlu mücadeleyi bünyesinde barındıran yapım için yayınlanan yeni şarkı dikkatleri bir hayli üzerine çekiyor. Şarkıcı Bibi, klibi oluştururken hem oyunun dünyasından hem de ana karakterden ilham aldığını açıklıyor. Ana karakter Eve’ye yapılan göndermelerle beraber klip izlenilmesi keyifli bir hale geliyor. Zaten şarkının adı “Eve” olarak karşımıza çıkıyor.

Stellar Blade İçin Beklentiler Çok Yüksek

Bibi tarafından yazılan ve bestelenen şarkı, bir Instagram gönderisine göre oyunun fütüristik bilim kurgu hissiyatından ve görünümünden ilham alıyor. Çok beklenen yapımlar arasında bulunan Stellar Blade ise 26 Nisan tarihinde PlayStation 5 konsoluna özel olarak piyasaya sürülmeye bekliyor. Geldiğimiz noktada 29 Mart tarihinde oyun için bir demo sürümü yayınlandı ve ardından oyunun Twitter hesabı üzerinden oyunculara sakin olmaları konusunda tavsiyeler verildi.

maxresdefault 1

Demo sürümü ile beraber oyuncular, Stellar Blade’de yaklaşık olarak 50 saatin üzerinde bir vakit geçirdi ve oyunun nasıl bir yapıya sahip olduğunu görmüş oldu. Nier serisinin yönetmeni Yoko Taro, Stellar Blade’in Nier: Automata’dan “çok daha iyi” olduğunu söylüyor. Taro, Magna Carta oyun serisindeki çalışmalarından bu yana yönetmen Kim Hyung-tae’nin hayranı olduğunu söyleyerek övgüler yağdırıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.