Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

StarCraft’ın Liderinden Sektörü Değiştirecek Yeni RTS Oyunu

StarCraft 2'nin çok oyunculu lideri David Kim, RTS projesini duyurmak için Summer Games Fest sunumunu bekliyor.

Strateji temasıyla ve gerçek zamanlı taktik unsurları ile beraber ön plana çıkan StarCraft 2′nin çok oyunculu lideri David Kim, yaptığı yeni açıklamalarla gündemi bir hayli ayağa kaldırdı. Haziran ayı içerisinde yaz oyunları festivali sırasında açıklanacağı belirtilen yeni RTS projesinin temellerinin atıldığı belirtildi ve kurulan yeni stüdyo bu oyuna ön ayak olacak.

David Kim tarafından yönetilen yeni bir stüdyo, yepyeni bir projeyle beraber karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Açıklanan detaylara göre sektörü değiştirecek bir yapıyla gelmeyi bekliyor. Uncapped Games adıyla karşımıza çıkan ekip, Tencent’in Lightspeed Studios markası altında StarCraft, Warcraft, Dawn of War ve Company of Heroes gibi strateji klasiklerinin geliştiricileri tarafından kuruldu ve Kaliforniya merkezli bir stüdyo olarak oyuncuları heyecanlandırmak istiyor.

StarCraft Oyunundan Yepyeni RTS’ye

Yakın zamanda yayınlanan bir belgesel videosu içerisinde yeni stüdyo, geliştiricilerin geçmiş çalışmalarına bir ışık tutuyor ve daha geniş bir strateji sistemleri ile beraber bizlerin karşısına çıkmak istedikleri belirtiliyor. Strateji oyunlarına hitap edecek olan yeni RTS oyununa yönelik planlarını detaylandıran ekip, oyun hakkında heyecanlandıran açıklamalarda bulunmayı planlıyor.

uncapped games David Kim.jpg

Açıklanan detaylara göre oyuncular yeni proje içerisinde kendi oyun tarzlarını oyuna aktarabilecek, hızlı tempolu ve büyük ölçekli savaşlara girerek ekibini yönetebilecek. Aynı zamanda eğlenceli aksiyon sistemleri ile beraber yerini alabilecek. Bunun dışında her oyun içerisinde anlık kararlar vererek kendi stratejisini ve planını değiştirebilecek. Bu da oyundaki gidişatı ve savaşın seyrini değiştiren unsurlar arasında yer alıyor.

Uncapped Games adındaki yeni stüdyo, dikkat çekici projesini 7 Haziran 2024‘te gerçekleştirilecek yaz oyun Festivali’nde tanıtmayı hedefliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.