Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Kena Bridge of Spirits Xbox Series İçin Derecelendirildi

Kena Bridge of Spirits, ABD Eğlence Yazılımı Derecelendirme Kurulu tarafından yeni bir derecelendirme alarak Xbox Series X/S'e gelmeye hazırlanıyor.

Dikkat çekici ortamları ve macera içeriği ile bir hayli sevilen Kena: Bridge of Spirits yeni bir derecelendirme ile karşımıza çıkıyor. Ortaya çıkan detaylara göre oyun Xbox Series konsolları için listeleniyor ve bu derecelendirme ile beraber oyunun yeni konsollara yakın zamanda çıkış yapacağı aktarılıyor.

Kena: Bridge of Spirits ilk çıkışından 2,5 yıl sonra Xbox Series X/S konsolları için gelmeye hazırlanıyor. ABD Eğlence Yazılımı Derecelendirme Kurulu tarafından sınıflandırılan yapım ilk olarak Eylül 2021 tarihinde PlayStation 4, PlayStation 5 ve PC platformu için çıkışını gerçekleştirdi. Oyunun PC sürümü Epic Games mağazası üzerinden yayınlandı. Şimdi ise oyun kullanıcı kitlesini genişletmek istiyor.

Kena Tüm Platformlarda Yerini Alacak

Oyunun çıkışı ile aynı zamana denk gelen bir röportajda Ember Lab kurucu ortağı ve COO’su Josh Grier, stüdyonun oyunu gelecekte diğer platformlara getirmeyi istediğini açıkladı ve ek olarak şunları söyledi: “Şu anda oyunumuz PlayStation ve Epic Games mağazasına sınırlı süreli bir şekilde çıktı. Süre sona erdikten sonra diğer platformlara bir göz atacak ve kullanıcılara oyunumuzu sunmaya devam edeceğiz.

kena bridge of spirits d

Kena: Bridge of Spirits, yeni oyun + gibi özellikleri tanıtan ve birinci yıl dönümünü kutlayan güncellemeyi Eylül 2022 tarihinde Steam platformuna çıkışı ile beraber aldı. Keşif ve hızlı tempolu mücadeleyi birleştiren hikaye odaklı aksiyon macera oyunu genel olarak oyuncular tarafından sevildi ve hala da oynanmaya devam ediyor. Oyun eleştirmenler tarafından olumlu karşılandı ve inceleme toplama sitesi Metacritic’te 76 (PS4), 81 (PS5) ve 83 (PC) puan topladı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.