Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Call of Duty: Modern Warfare 2 Beta Başlangıç Tarihi

Call of Duty Modern Warfare 2'nin beta tarihi sızdırıldı. Amazonda ortaya çıkan bu bilgi, beta sürümünün 15 Ağutos'ta geleceğini gösteriyor.

Amazonda yer alan bir satış sayfasına göre Call of Duty: Modern Warfare 2‘nin açık betası 15 Ağustos’ta başlayabilir. Activision’ın daha önce duyurduğu gibi, ön siparişler açık betaya erken erişim sağlıyor. Bir sayfada şirket ,beta başlangıç ​​tarihinin beta sürümü yaklaştığında bildirileceğini belirtmişti. Şimdi, oyun için tüm Amazon listeleri erken erişim kodlarının 15 Ağustos’ta gönderileceğini vaat ediyor.

Açık betanın ne zaman başlayacağına dair resmi bir onay yok ve açık beta farklı platformlar için farklı zamanlarda başlayacak. PlayStation konsolları betayı diğer platformlardan en az beş gün önce alacak ancak ön siparişler, nerede oynadığınıza bakmaksızın erken erişim izni verecek. Daha önce çıkan Call of Duty betaları PlayStation için erken erişim teklif etmişti.

Modern Warfare 2 İçin Ön Sipariş Verebilirsiniz

Modern Warfare 2

Daha sonra birkaç gün yalnızca PlayStation’da oynanabilen beta, bir süre sonra tüm platformlara açılmıştı. Geliştiriciler, bir hafta önce Modern Warfare 2 için büyük bir açıklama yaptı. Bu açıklama sonrasında ise oyunla ilgili yeni ayrıntılar da ortaya çıktı. Geliştirici Infinity Ward, gelecekteki tüm Call of Duty oyunlarının birleşik bir motorda üretileceğinden bahsetti.

Bu çalışmaların seri için büyük bir teknik değişikliğe sebep olacağını belirten geliştirici, oyunculara yeni teknolojiye hazır olmaları gerektiğini söyledi. Ayrıca yakın bir zamanda bir kullanıcı, oyunun Steam’de görüntülendiğini söyleyerek bir görsel paylaşmıştı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.