Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Prison Architect 2 Bir Kez Daha Ertelendi: İşte Yeni Tarih

Geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği devam oyunu Prison Architect 2 ertelenmelere doymuyor.

Yayıncılığını Paradox Interactive‘ın üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği devam oyunu Prison Architect 2 yeni bir erteleme ile karşı karşıya kalıyor. Açıklanan detaylara göre oyun ikinci bir kez ertelenmek durumunda kalıyor. İlk olarak 26 Mart tarihinde piyasaya sürülmesi planlanan ancak daha sonra 7 Mayıs tarihine ertelenen ve şimdi ise 3 Eylül tarihine alınan bu yapım ertelenmelerle beraber gündeme gelmeye devam ediyor.

İlk oyunla beraber bir hayli sevilen mekanikler ve içerikler 3 boyutlu bir şekilde Prison Architect 2 içerisinde yer almayı bekliyor. Oyun artık 3 Eylül tarihinde PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC platformu için çıkış yapmaya hazırlanıyor. Oyunun PC sürümü Steam platformu üzerinden yayınlanacak. Bildiğiniz üzere ilk oyun 2015 yılında oyunculara sunuldu ve hapishane yönetim simülasyon deneyimi çok fazla tutuldu.

Prison Architect 2 Üç Boyutlu Sistemle Yolda

Prison Architect 2 yepyeni sistemleri ile beraber bizlere sunulmak isteniyor ve erteleme durumu hakkında ekip şunları aktarıyor: “4 aylık bir süreyle oyunu ertelemek durumunda kalıyoruz. Bu süre zarfında çökmeleri azaltmak, performansı optimize etmek ve mevcut özellikleri iyileştirmek için elimizden geleni yapmaya koyuluyoruz. Şu anda bellek kullanımı ve minimum sistem gereksinimleri kapsamında bazı sorunlar ortaya çıktı. Bu sorunların da üstesinden gelmeyi istiyoruz.

prison architect 2 screenshots 2

Geliştirici ekip Double Eleven, 25 Nisan tarihinde yeni bir sunuma ev sahipliği yapacak. Etkinlik kapsamında oyunun mevcut özelliklerinden bazılarının nasıl işlendiği ve bu sistemlerin nasıl daha fazla gelişebileceği konusu tartışılacak.

Öte yandan yayıncı Paradox ekib, Cities Skylines 2‘nin ilk DLC’sini satın alan müşterilere para iadesi yapılacağını açıkladı. Ek paket ana oyuna ücretsiz bir şekilde dahil edilecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.