Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Star Wars Dizisi Andor’dan Yeni Fragman

Star Wars'ın yan ürünü olan Disney Plus dizisi Andor için, yeni bir fragman yayınlandı. Ayrıca dizinin çıkış tarihi 21 Eylül'e ertelendi.

Star Wars’ın yan dizisi Andor için yepyeni bir fragman yayınlandı ve dizinin gösterim tarihi değişti. Fragman, İmparatorluğa karşı verilen zorlu bir mücadeleyi gösteriyor ve Forest Whitaker’ın Saw Gerrera olarak geri dönüşüne vurgu yapıyor. Ayrıca Diego Luna’nın; bir Cassian Andor’u ve Stellan Skarsgård’ı savaşmak için görevlendiren karakterini görüyoruz. Fragmanda Diego Luna: “Her şeyi, gerçeklik için feda etmeyi istemez misin?” diye soruyor.

Star Wars dizisinin gecikmesi hayal kırıklığı yaratsa bile Disney, bu durumu telafi etmek için 21 Eylül’de dizinin üç bölümünü aynı anda yayınlayacak. Andor; Genevieve O’Reilly, Adria Arjona, Kyle Soller, Fiona Shaw ve Clemens Schick gibi oyuncu kadrosunu içeriyor. Bu yılki Star Wars Celebration’da dizinin ilk fragmanı yayınlandı ve ikinci sezon onay aldı.

Star Wars Andor Fragmanı

Star Wars Andor

Her iki sezon da 12 bölümden oluşacak ve 1. sezon, Rogue One olaylarından beş yıl öncesini anlatacak. 2. sezon ise önümüzdeki dört yılı kapsayacak. Karakteri hakkında Total’e konuşan Diego Luna, “Karakterin kendi yeteneğini fark etmediği bir yerde başlıyoruz. Ancak karakter, altı yaşından beri savaş gören bir adam. O çok ilginç, karanlık ve yaralı bir insan. Rogue One’da yaptıklarından sonra bu seride yapabileceklerine inanamayacaksınız.” dedi.

Star Wars yan ürünü Andor, 21 Eylül’de Disney Plus’a geliyor. Disney Plus abonesi olmayan ve abone olmayı düşünenler varsa, detaylı bilgileri buradan edinebilir. Diğer Disney Plus içeriklerimize aşağıdan ulaşabilirsiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.