Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Disney Plus Kaç TL? (Disney+ Aylık Ne Kadar)

Disney+ aylık ne kadar ve yıllık ne kadar? Hangi ödeme planı daha avantajlı. Bu içerikte tüm kafa karışıklığınızı gideriyoruz.

Disney Plus Kaç TL? Disney Plus, 130 milyon abonesiyle rakiplerini adeta titretti ve 14 Haziran’da resmi olarak ülkemize giriş yaptı. Klasik Disney ve Pixar filmleri, National Geographic belgeselleri ve Marvel ve Star Wars evrenlerinden çıkacak birçok eski ve yeni şey dahil olmak üzere bir dizi merkezden yüzlerce büyüleyici başlık sunan inanılmaz uygun fiyatlı Disney Plus aylık ne kadar?

Ekonominin oldukça zor olduğu şu dönemlerde 20-30 TL’de olsa tasarruf etmek mi istiyorsunuz? Gelin Disney Plus kaç TL bakalım. Aşağıda, aylık ve yıllık Disney Plus ne kadar tek tek açıkladık ve Netflix, BluTV ve Hulu gibi diğer yayın platformlarıyla karşılaştırdık. Ayrıca yeni müşterilere sunulan harika fırsatları, paketleri ve ücretsiz deneme tekliflerini açıkladık.

Disney Plus Kaç TL? Aylık ve Yıllık Paketleri

Disney Plus Kaç TL

Disney Plus Türkiye kaç TL sorusunun aslında iki cevabı mevcut. Netflix gibi farklı paketler yerine direkt olarak aylık ve yıllık katmanlar olmak üzere iki adet paket arasında tercih yapabilirsiniz. Peki Disney Plus Kaç TL? Disney Plus Türkiye fiyatı fiyatı aylık 34.99 TL; Bununla birlikte yıllık paket alırsanız 349.90 TL ödeyerek 70 TL kar edebilirsiniz. Yani yıllık paket ile 2 ayı bedavaya getirebiliyorsunuz. Peki Disney Plus kaç TL?:

 • Disney Plus Aylık: 34.99 TL
 • Disney Plus Yıllık: 349.90 TL
 • Netflix: Aylık 37.99 TL ancak HD paket 57.99 TL ve 4K paketi 77.99 TL.
 • Amazon Prime: Aylık 8 TL.
 • HBO Max: Aylık 10 dolar ancak ülkemize giriş yapmadı.

Bu arada Disney, reklamlarla daha ucuz bir abonelik planı sunmayı planladığını duyurdu. Reklam destekli seçenek, 2022’nin sonundan itibaren ABD’de piyasaya sürülecek şekilde ayarlandı ancak fiyat ve ülkemize ne zaman geleceği açıklanmadı. Yani reklamlı Disney Plus kaç TL sorusu şuan için cevapsız ancak ilerleyen dönemlerde öğrenince bu içeriğimizi güncelleyeceğiz.

Yıllık Disney Plus Kaç TL? Yeni Üyelik Avantajı

Disney Plus Kaç TL

Disney Plus kayıtları ilk olarak 14 Haziran 2022’de Türkiye’de başladı ve o zamandan beri yerel fiyatlandırma ile ülkemizde yeni üyelik avantaj paketi de sunuldu. Eğer Disney Plus ülkemizde hizmete başlamadan Disney Plus Tanışma Paketi’ne kayıt olduysanız, sizden aylık 34.99 TL üzerinden yıllık ödeme yerine lansmana özel ilk yıl indirimli olarak 279,90 TL ödeme alınacak.

Bu Tanışma Paketi biraz kafa karışıklığına sebep oldu ve Disney Plus kaç TL soruları artmaya başladı ancak Tanışma Paketi artık kayıt için açık değil. Bu sebeple yukarıda anlattığımız gibi sizin için aylık 34.99 TL ve yıllık 349.90 TL fiyatları geçerli olacak.

Disney Plus Türkiye İçerikleri Nasıl?

Disney Plus Kaç TL

Disney Plus kaç TL sorusunu yanıtladık. Peki Disney Plus içerikleri nasıl? Fiyatını hak ediyor mu ona bakalım. Öncelikle platformun içerisinde IMAX teknolojisi mevcut. Bunun yanı sıra ‘Çocuk Profili’ ile çocuklarınıza özel oluşturabileceğiniz bir profil de var, böylece çocuklarınız yalnızca çizgi filmlere, çocuk filmlerine ve Pixar animasyonları gibi içeriklere ulaşabilecek.

 • Disney Plus Türk dizileri: Kaçış, Gri, Avcı, Dünyayla Benim Aramda.
 • Disney Plus Türk filmleri: Recep İvedik 7, Kral Şakir: Geri Dönüşüm.
 • Disney Plus orijinal yapımları: Tüm Star Wars, Marvel, Pixar, Fox filmleri ve dizileri yanı sıra Nat Geo belgeselleri.

Disney Plus Paket Özellikleri

Disney Plus Kaç TL

PC’de resmi web sitesinden, mobil platformlarda iOS ve Android uygulamaları üzerinden veya 2016 sonrası akıllı televizyonlarda ise kendi uygulama mağazasından üyelik oluşturabilirsiniz. Tüm platformlarda disney Plus kaç TL diyorsanız, platforma göre fiyat değişikliği yok. Tüm platformlarda aylık üyelik fiyatı 34.99 TL. Peki Disney Plus paket içeriği nasıl?:

 • Disney Plus’a özel orijinal filmler, diziler ve belgeseller dahil binlerce Disney filmi ve dizisini reklamsız izleme keyfi.
 • Belirli başlıklarda HDR, Dolby Vision ve IMAX ile geliştirilmiş destek ile 4K’ya kadar oynatma.
 • Sınırsız indirme.
 • Aynı anda dört cihazda izleyebilme.
 • Yedi adede kadar profil ekleme yeteneği.
 • Arkadaşlarınız ve ailenizle oynatmayı senkronize etmek için bir GroupWatch özelliği.

Sonuç: Disney Plus Yıllık Alınır Mı?

Disney Plus Kaç TL

Disney Plus yıllık kaç TL diye soranlara 349 TL demiştik. Bu demek oluyor ki 2 aylık aboneliğiniz bedavaya gelecek. Yani aylık aboneliğe göre yüzde 15 civarında indirim kazanacaksınız. Bu sebeple eğer Disney Plus Türkiye içerikleri ilginizi çekiyorsa yıllık alınır ancak çoğu içeriği izlediyseniz ve sadece yeni yapımlara bakıyorsanız, aylık olarak da alabilirsiniz.

Tabii biz 2022 yaz dönemi için Disney Plus kaç TL sorusunu cevapladık. Önümüzdeki günlerde hizmet zamlanır mı bilmiyoruz. Eğer zam haberi olursa bu içeriğimizi mutlaka güncelleyeceğiz. Son olarak Disney Plus aylık kaç TL diyenler için 35 TL hatırlatmasını bir kez daha yaparak içeriğimizi sonlandıralım.

Bu içeriğimizde Disney Plus kaç TL, Disney Plus paket özellikleri neler ve Disney Plus yerli yapımları neler gibi soruları cevapladık. Disney’in yayın platformu hakkında başka sorularınız olursa yorumlar kısmında bizlere danışabilirsiniz!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.