Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Logan ve Deadpool Disney Plus’a Geliyor

Logan ve Deadpool filmleri, dijital yayın platformu Disney Plus'a geliyor. Peki, söz konusu yapımlar Türkiye kataloğuna da eklenecek mi?

Haziran ayında Türkiye’deki yayın hayatına başlayan Disney Plus, kütüphanesini yeni yapımlarla doldurmaya devam ediyor. Streaming platformu tarafından yapılan açıklamada, Deadpool, Deadpool 2 ve Logan filmlerinin 22 Temmuz’da yani bugün Marvel koleksiyonuna ekleneceği belirtildi.

Hatırlayacağınız üzere Walt Disney, 21st Century Fox’un eğlence alanındaki varlıklarını 71.3 milyar dolara satın almıştı. Bu anlaşmayla birlikte X-Men karakterleri yeniden Disney çatısı altına geçmişti. Peki, Logan ve Deadpool Disney Plus Türkiye üyelerine de sunulacak mı? Şimdilik hayır.

Disney Plus Türkiye Üyeleri Biraz Daha Bekleyecek

logan deadpool disney plus

Şirketin açıklamasına göre bu filmler şimdilik yalnızca ABD’deki kullanıcılara sunulacak. Fakat kısa bir süre sonra Türkiye dahil dünyadaki diğer Disney+ abonelerinin de yenilenen Marvel kataloğuna erişmesini bekliyoruz. Öte yandan Türkiye’deki kullanıcılar şu anda Doctor Strange 2 gibi bazı yeni Marvel filmlerine de ulaşamıyorlar.

Ülkemizde alınan karar gereği bir film vizyona girdikten ancak 5 ay sonra bir dijital platforma eklenebiliyor. Mayıs ayının başında gösterime giren Multiverse Of Madness, 22 Haziran’da platforma eklenmesine rağmen Türkiye kataloğunda yer almıyor. Benzer şekilde Thor Love and Thunder‘ın Disney Plus’a gelişi de biraz rötarlı olacak. Koronavirüs salgınının etkili olduğu dönemlerde alınan bu karar, ne yazık ki hala geçerliliğini koruyor.

Logan ve Deadpool filmlerinin Disney Plus Türkiye’ye gelmiyor oluşunun ise bununla bir ilgisi yok. Aylık 34,99 TL olan streaming platformu, yüzlerce saatlik film ve dizilerle birlikte muazzam bir Marvel koleksiyonuna ev sahipliği yapıyor. Disney Plus’taki Marvel içeriklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.