Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Daredevil, Yeni Disney Plus Dizisi ile Geri Dönecek

Charlie Cox ve Vincent D'Onofrio'nun yer alacağı yeni Daredevil dizisi Disney Plus için hazırlanıyor. Yeni dizi 2024 yılında çıkış yapacak.

Spider Man: No Way Home’daki küçük rollerinden sonra Daredevil karakteri, Disney Plus‘a gelecek yeni bir dizide bir kez daha Hell’s Kitchen sokaklarında dolaşacak. Marvel Studios, Daredevil Born Again dizisini; cumartesi günü stüdyonun San Diego Comic-Con’daki Hall H panelinde duyurdu. Dizi çıkışı içinse şimdilik 2024 baharı öngörülüyor.

Charlie Cox- Matt Murdock ve Vincent D’Onofrio- Wilson Fisk rollerini yeniden canlandıracak. Bahsettiğimiz ikili, 2015-2018 yılları arasında ünlü dizi film platformu Netflix’in Daredevil dizisinde birlikte rol aldı. Daha sonra iki oyuncu da sırasıyla No Way Home ve Hawkeye’da kısa bir süre rol aldı. Ancak marvel akışı daha sonra tamamen Disney Plus’a taşındı.

Marvel Yalnızca Disney Plus’ta Yer Alacak

Disney Plus

Şu anda, diziden ne bekleyeceğimiz konusunda net bir fikir yok. Tek bilinen ipucu Frank Miller ve David Mazzucchelli’nin atıfta bulunmasıyla öğrenildi. Çıkacak yeni dizide Kingpin, Daredevil’in kimliğini öğrenecek ve sistematik olarak hayatını mahvetmeye başlayacak. Dizinin hikayesi Daredevil’in Netflix’teki 3. sezonu için kısmi ilham kaynağı oldu. Ancak hikaye yine de tam olarak uyarlanamadı.

Ancak hayranlar Man Without Fear’ı tekrar görmek için 2024’e kadar beklemek zorunda kalmayacak. She Hulk’un son fragmanının sonundaki bir görüntü Daredevil’in kostümlü halini içeriyordu. Ayrıca bir avukat süper kahraman tiplemesi de MCU hayranlarını oldukça heyecanlandırdı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.