Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Thor Love and Thunder Disney Plus’a Ne Zaman Gelecek?

Marvel'ın Gök Gürültüsü Tanrısı'nın yeni macerası Thor Love and Thunder, nihayet vizyona girdi! Peki, Thor'un yeni filmi Disney Plus Türkiye'ye ne zaman gelecek? İşte cevabı.

Marvel hayranlarının dört gözle bekledikleri Thor Love and Thunder, nihayet vizyona girdi. Taika Waititi tarafından yönetilen Thor’un yeni filmi, Chris Hemsworth’un canlandırdığı mitolojik süper kahramanımızın, tanrıları yok etmeye yemin eden Gorr the God Butcher’a (Tanrı Kasabı) karşı verdiği zorlu mücadeleyi konu alıyor. Filmde, Christian Bale ve Natalie Portman gibi bazı yeni ve eski isimler var.

Mighty Thor, diğer bir deyişle Thor’un eski kız arkadaşı Jane Foster, 2013 yılındaki Thor: Karanlık Dünya’dan bu yana hiçbir Marvel filminde yer almadı. Geri dönüşle birlikte Thor ve Foster arasındaki ilişkinin akıbetinin ne olacağı büyük bir merak konusu.

Thor’un Yeni Filmi Vizyona Girdi

Thor Love and Thunder Disney Plus

Bildiğiniz gibi dijital içerik platformu Disney Plus Türkiye‘de yayın hayatına başladı. Şu anda yeni ve eski tüm Marvel filmleri uygulamanın kütüphanesinde bulunuyor. Peki, Thor Love and Thunder Disney Plus‘ta ne zaman yayınlanacak? ABD’deki medya şirketleri ve sinema salonları arasındaki anlaşma gereği filmlerin belirli bir süre vizyona kalma zorunluluğu bulunuyor.

Bu kapsamda Thor Love and Thunder, sinemalarda gösterime girdikten en az 45 gün sonra muhtemelen Disney+’a gelecektir. Fakat Türkiye için bir istisna söz konusu. Koronavirüs salgını nedeniyle sinema salonlarının kapanmasının ardından filmlerin vizyona girdikten ancak 5 ay sonra dijital platformlarında yayınlanmasına karar verilmişti.

Thor Love and Thunder Disney Plus’ta Yayınlanacak Mı?

Thor Love and Thunder Disney Plusta var mı

Normal şartlarda Thor Love and Thunder Disney Plus Türkiye‘ye 22 Ağustos’ta eklenecekti. Fakat COVID-19 karantinaları döneminde alınan bu kararın halen geçerli olması nedeniyle Thor’un yeni filmini evinizin koltuğunda izlemek için fazladan 3,5 ay daha beklemek zorunda kalacaksınız.

Benzer bir durum Doctor Strange in the Multiverse of Madness için de geçerli. Mayıs ayının başında gösterime giren Marvel filmi, 22 Haziran’da platforma eklenmesine rağmen Türkiye kataloğunda yer almıyor. Thor Aşk ve Gök Gürültüsü fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. Ayrıca 2023 Marvel filmleri ve çıkış tarihleri hakkındaki yazımıza da göz atabilirsiniz.

Thor Aşk ve Gök Gürültüsü Fragmanı

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.