Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Red Dead Redemption 2’nin Yıldızı Yeni Bir Oyunla Geliyor

Arthur Morgan rolüyle akıllarımıza kazınmış olan Roger Clark yeni bir oyun projesinde yer aldığını duyurdu.

Red Dead Redemption 2‘nin yıldızı yeni bir oyun projesinde yer aldığını duyurdu. Roger Clark bu yeni projede oldukça ikonik bir karakteri canlandırdığını söyledi. Video oyun dünyasının Arthur Morgan’ı potansiyel olarak önemli bir projenin geleceğinden ve kendisinin de bu projeye dahil olduğundan bahsediyor. Şimdiye kadarki en popüler oyun karakterlerinden birini canlandıran oyuncu bu yeni projeyi X’te paylaştığı bir tweetle duyurdu. Yeni proje hakkında henüz pek bir şey bilmesek de ödüllü bir oyuncunun bu projede yer alması bizi oldukça heyecanlandırıyor.

Red Dead Redemption 2’nin Devamı Mı Geliyor?

Red Dead Redemption 2'nin Yıldızı Yeni Bir Oyunla Geliyor

Roger Clark 2018 Game Awards ödüllerinde Red Dead Redemption 2’deki Arthur Morgan rolüyle en iyi performans ödülüne aday gösterilmişti ve God of War‘un Kratos’u Christopher Judge’ın da aday olduğu dalda en iyi performans ödülünü kazanmıştı. Clark, RDR2’deki performansıyla oyunculardan ve eleştirmenlerden çokça beğeni toplamıştı. Kazandığı bu ödül sayesinde de bir çok oyun geliştirme stüdyosunun Clark’la çalışmak istemesi bizim için büyük bir sürpriz olmadı. Clark, Red Dead Redemption 2’deki performansının yanı sıra farklı birçok önemli yapımlarda da rol aldı. Systemshock 2’de yer almasının yanı sıra MOBA oyunu Smite’da Dreamweaver Ganesha karakterinin seslendirmesini yaptı. Ayrıca Left 4 Dead’in yaratıcıları tarafından geliştirilen Back 4 Blood’da da ses sanatçısı olarak yer aldı.

Clark’ın tam olarak hangi rolü oynayacağını bilememek bizi oldukça üzüyor. Arthur Morgan performansından sonra seslendirme sanatçısı olarak kariyerinde oldukça büyük bir sıçrayış yapmış olan Clark’ın bu yeni rolü de hakkıyla oynayacağından adım gibi eminim. Clark daha önce olası bir Red Dead Redemption 3‘ten bahsetmiş olsa da bu yeni rolün tekrardan Arthur Morgan olma olasılığı oldukça düşük görünüyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.