Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Arthur Morgan’ın Aktörü: Red Dead Redemption 3 Kesin Çıkacak

Arthur Morgan'ı canlandıran Red Dead Redemption 2 oyuncusu Roger Clark, Red Dead Redemption 3'ü göreceğimizden emin.

Red Dead Redemption 2’nin ana karakteri Arthur Morgan’ın aktörü olan Roger Clark, Red Dead Redemption 3‘ün eninde sonunda piyasaya sürülmesinin kesin olduğunu ileri sürdü. Clark ayrıca karakteri Arthur Morgan’ın devam oyununda yer alıp almayacağına dair düşüncelerini de dile getirdi.

Grand Theft Auto 6‘nın yakın zamanda resmi olarak duyurulmasının ardından bazı Rockstar hayranları, şirketin bir sonraki oyununun Red Dead Redemption 3 olup olmayacağını merak etti. Bir GTA olmasa da, RDR’nin kitlesi de azımsanacak gibi değil. Red Dead Redemption 2’nin sonunda Van der Linde çetesinin hikayesini tamamlasak da, evrende anlatabilecek birçok hikaye olduğu da kesin.

Roger Clark: Red Dead Redemption 3 Kesin Çıkacak

Arthur Morgan'ın Aktörü: Red Dead Redemption 3 Kesin Çıkacak

Clark, X‘te kendisine Arthur Morgan’ın Red Dead Redemption 3’ün hikayesinin bir parçası olacağını düşünüp düşünmediğini soran bir hayranına yanıt verdi. Clark, RDR3’ün kesin olarak çıkış yapacağına inansa da Arthur’un olaya dahil olacağını düşünmediğini ve Arthur’un hikayesinin tamamen anlatıldığını belirtti.

Clark’ın oyunculuğu ve Rockstar‘ın hikaye anlatımı sayesinde Arthur, Red Dead Redemption hayranları arasında oldukça popüler bir karakter haline geldi, dolayısıyla bu haber bazıları için bir hayal kırıklığı olabilir.

Red Dead Redemption 2‘nin sonundan bu yana, bazı hayranlar üçüncü oyunun Van der Linde çetesinin ilk yıllarını araştıran ikinci oyunun bir ön bölümü olması gerektiğini öne sürdü. Bu hala mümkün olsa da Clark bunun pek olası olmadığını düşünüyor gibi görünüyor çünkü bu öncül kesinlikle ilk yıllarında Van der Linde çetesinin bir üyesi olan Arthur’u ilgilendiriyor. Bunun yerine Rockstar, Red Dead evreninde yeni bir hikaye anlatmaya çalışabilir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.