Görevimiz Tehlike 7 ve Top Gun: Maverick Vizyon Tarihleri Ertelendi

Paramount Pictures, başrolünde ünlü aktör Tom Cruise'un olduğu Top Gun: Maverick ve Görevimiz Tehlike 7 filmlerinin vizyon tarihlerini bir kez daha erteledi.

Koronavirüs salgınının en fazla etkilediği sosyal alanlardan biri olan sinemalar, kısıtlı da olsa yeniden hizmet vermeye başladı. Ertelenen filmler yavaş yavaş izleyicilerle buluşsa da, bazı yapımlar vizyona girmek için hala acele etmiyor.

Deadline’ın haberine göre Paramount Pictures, başrolünde Tom Cruise‘un olduğu iki yüksek bütçeli filmi Top Gun Maverick ve Görevimiz Tehlike 7‘yi bir kez daha erteledi.

Top Gun Maverick Vizyon Tarihi 22 Mayıs 2022’ye Kaydırıldı

Başlangıçta 12 Temmuz 2019’da vizyona girmesi planlanan Top Gun Maverick, tam yedinci kez ertelenerek 27 Mayıs 2022 tarihine taşındı. 80’i yılların klasiklerinden olan Top Gun, yeniden izleyicilerle buluşmak için biraz daha beklemek zorunda kalacak. Cruise’un bir diğer filmi olan Görevimiz Tehlike 7 ise 30 Ağustos 2022‘ye kaydırıldı.

Aksiyon sinemasının mihenk taşlarından Görevimiz Tehlike, tek başına altı filmle 3.57 milyar doların üzerinde hasılat elde etti. 2018’de vizyona giren Görevimiz Tehlike 6 – Yansımalar, dünya genelinde 791.7 milyon dolar kazanarak seri rekoru kırdı. 1986 yapımı Top Gun ise küresel olarak 357 milyon dolar hasılat sağlamıştı.

Roma’daki Görevimiz Tehlike 7 Çekimlerinden Bir Kare

Görevimiz Tehlike 7 ve Top Gun Maverick vizyon tarihi

Top Gun Maverick ve Görevimiz Tehlike 7, planlandığı gibi bu sonbaharda vizyona giremeyecek olsalar da, hala beyaz perdede izleme imkanı bulacağımız çok sayıda büyük yapım var. Ghostbusters: Afterlife, Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi ve Spider-Man: No Way Home, akla ilk gelenlerden.

Ayrıca Daniel Craig’i son kez 007 rolünde izleyeceğimiz 25’inci James Bond filmi No Time To Die da 8 Ekim’de vizyona girecek. Bunların haricinde 2021 yılının en çok beklenen filmlerinden ikisi Dune ve Matrix 4 Resurrections ise sırasıyla 22 Ekim ve 22 Aralık‘ta sinemalarda olacak.

Dilerseniz, 2021 yılında vizyona girecek Marvel filmlerine buradan ulaşabilirsiniz. Merak eden okuyucularımız için bu yıl sinemalarda olacak devam filmlerini de şuraya bırakalım.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol