Spider-Man: No Way Home Fragmanı, Çoklu Evren Teorilerini Doğruladı!

Heyecanla beklenen Spider-Man No Way Home fragmanı nihayet yayınlandı. Çoklu evren teorilerini doğrulayan fragman, sosyal medyada büyük bir yankı yarattı.

Dün tamamlanmamış haliyle sızdırılan ve az da olsa heyecanımıza limon suyu sıkan Spider-Man No Way Home fragmanı, Sony tarafından resmi olarak yayınlandı. Homecoming ve Far From Home’un ardından üçlemeyi tamamlayacak olan No Way Home, seri için destansı ve duygusal bir final vadediyor.

23 Ağustos’ta Las Vegas’ta başlayan CinemaCon etkinliğinde gösterilen Spider-Man No Way Home fragmanı, çoklu evren teorilerini doğruladı. Herkesin pür dikkat izlediği fragmanda, Sam Raimi imzalı orijinal Spider-Man üçlüsünün kötü adamları Green Goblin ve Doctor Octopus’un geri döndüğünü görüyoruz. Her iki karakter de, Spider-Man ve Spider-Man 2’de olduğu gibi sırasıyla Alfred Molina ve Willem Dafoe tarafından canlandırılıyor.

Spider-Man No Way Home Fragmanı ile Doctor Octopus’un Geri Döneği Kesinleşti

Spider-Man: No Way Home Fragmanı yayınlandı

No Way Home’da Tom Holland’ı toplamda altıncı kez Spider-Man kostümü ile izleyeceğiz. Ona, diğer iki filmde olduğu gibi Ned rolünde Jacob Batalon ve MJ rolünde Zendaya eşlik edecek. Ayrıca Marisa Tomei, Angourie Rice, Tony Revolori, Jon Favreau ve Hannibal Buress’in yanı sıra Benedict Cumberbatch de Doctor Strange olarak üçüncü Spider-Man filminde yer alacak. Kamera arkasındaki ekip de değişmeden kalıyor. Chris McKenna ve Erik Sommers tarafından kaleme alınan filmi Jon Watts yönetiyor.

Önceki filmdeki olaylar neticesinde hayatı sonsuza dek değişen Parker, kimliğinin belli olmasının ardından zor günler geçiriyor. Doctor Stranger, kahramanımıza yardımcı olmak için zamanın akışını değiştiriyor ancak bu hamlesiyle çoklu evrenlerin kapısını açmış oluyor. Böylece istemeden de olsa Green Goblin ve Doctor Octopus karakterlerinin geri dönmesine yol açıyor.

Filmde Diğer Spider-Man Karakterlerini de Görebiliriz

spider-man no way home fragmanı marvel

Spider-Man No Way Home fragmanı, önceki Spider-Man’ler Tobey Maguire ve Andrew Garfield‘ın geri dönüşlerine dair bir ipucu barındırmıyor. Fakat özellikle Maguire’ın yer aldığı evrendeki iki karakterin de filmde bulunması, ikinci bir Spider-Man ile karşılaşma ihtimalimizi güçlendiriyor.

Spider-Man No Way Home, 17 Aralık 2021 tarihinde vizyona girecek. Fakat ondan önce, 3 Eylül’de Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings sinemalarda olacak. 2021 yılında gösterime girecek Marvel filmlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan sizleri Spider-Man No Way Home fragmanı ile başbaşa bırakalım.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol