Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Season A Letter to the Future Çıkış Tarihi Açıklandı

Bu, Darwin Project'in doğrudan devamı olacan ancak Scavengers Studio için tamamen yeni bir oyun türü deneyimi olacak.

Season A Letter to the Future çıkış tarihi belli oldu. Scavengers Studio’nun bir sonraki oyunu Season, çok farklı bir türde olacak. Scavengers, 2020’de gösterişsiz ve kısa ömürlü bir kült hit olan çevrimiçi hayatta kalma oyunu Darwin Project’in arkasındaki Montreal merkezli bağımsız ekip.

Her şey, diğer oyuncuları avlarken ve kendi arkanızı kollarken, elementleri işlemek, yağmalamak ve hayatta kalmakla ilgiliydi. Darwin Project, 2018’de ücretsiz bir erken erişim oyunu olarak yayına girdi ve Ocak 2020’de tam sürüm olarak çıkış yaptı ancak yalnızca o yılın Kasım ayına kadar hayatta kalabildi ve aynı yıl kapatıldı.

Season A Letter to the Future Ne Zaman Çıkacak?

Season A Letter to the Future

Scavengers’ın Darwin Project’in devamı niteliğindeki Season A letter to the future, dünyanın sonundaki keşif ve koruma hakkında tek oyunculu bir bisiklet sürme macera oyunu olacak. Season’da, genç bir kadın, etrafındaki her şeyi yok edecek bir felaket olayı yaşanırken, tenha köyünden ilk kez ayrılacak.

Bisikletiyle muhteşem manzaralar arasında gezinecek, yeni insanlarla tanışacak, onların ritüellerini gözlemleyecek ve yolculuğunu belgeleyecek. Oyuncular, ses örnekleri toplayacak, fotoğraflar çekecek ve daha geniş dünyanın alışkanlıklarını yazıya dökerek, her şey kaybolmadan önce her şeyi tek bir yerde toplamaya çalışacak.

Season A Letter to the Future, güzel bir ortamda geçen ve her seferinde yalnızca bir oyuncu için oluşturulmuş, yavaş yavaş çözülen bir gizem oyunu olacak. Darwin Project’in tam tersi ve bu nedenle hâlâ kendini kanıtlamaya aç bir stüdyodan gelen şaşırtıcı bir sürpriz olacak.

Season A Letter to the Future 31 Ocak 2023’te PlayStation 4, PS5, Epic Games Store ve Steam aracılığıyla PC‘de yayınlanacak. Oyunun PC fiyatı 25 dolarken, PlayStation fiyatı ise 30 dolar olacak ancak Türkiye fiyatı henüz belli değil.

PlayStation 5 sahibi oyuncular, yollar yükselip alçaldıkça değişen dirençlerle bisikletlerini pedal çevirmek için DualSense’in uyarlanabilir tetikleyicilerini kullanacak ve kontrol cihazının dokunsal geri bildirimi, ileriye giden yolun dokusunu yansıtacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.