Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dragon’s Dogma 2 İçin Path Tracing Modu Yayımlandı

Capcom tarafından oyunculara sunulan Dragon's Dogma 2 için Path Tracing modu görselleri yükseltiyor.

Capcom tarafından oyunculara sunulan açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Dragon’s Dogma 2 için yeni modlar ortaya çıkmaya devam ediyor. Şimdi ise yeni bir mod, yol izleme efektlerini oyuna dahil ediyor ve oyunun daha iyi görünmesini ve karakterlerin daha detaylı bir şekilde karşımıza çıkmasını sağlıyor. Bu tarz modlarla beraber oyunu tekrar oynamak isteyen oyuncular veya yeni başlayan oyuncular heyecanlı bir şekilde giriş yapabiliyor.

Mod geliştiricisi ‘EXXXcellent‘ tarafından bizlere sunulan yeni paket oyunun grafiklerini büyük ölçüde geliştiriyor ve yükseltiyor. İlgi çekici görselleri bizlere sunan yeni paket ile beraber Dragon’s Dogma 2 deneyimi bir hayli gelişmişlik gösteriyor. Bu modda, Path Tracing teknolojisinin tüm desteklerinden yararlanabiliyorsunuz ve aşağıda tıklayabileceğiniz ekran görüntüleri ile beraber modun nasıl bir yapıya sahip olduğunu görebilirsiniz.

Dragon’s Dogma 2 İçin İnanılmaz Bir Mod

Görsellerden de açıkça görebileceğiniz gibi yol izleme desteği hem karakterleri hem de çevreyi daha detaylı bir şekilde bizlere sunuyor ve doğal bir aydınlatma sistemini de beraberinde getiriyor. Sadece bu da değil artık tüm nesneler gerektiğinde ışık sistemi ile beraber yeni gölgeler oluşturabiliyor ve bu da oyundaki gerçekçiliği arttıran unsurlar arasında yer alıyor. Mevcut mod ile beraber oyun gerçekten de yeniden düzenlenmiş bir sürüme geçiş yapıyoruz diyebiliriz.

dragons dogma dark arisen griffi

Mod dikkatinizi çektiyse buradan indirebilir ve kolay bir şekilde kurabilirsiniz. Elbette bu tarz modlar yüksek sistem gerektirdiğinden dolayı öncelikle PC sisteminizi buna göre ayarlayabilir ve çeşitli testlerle beraber de modu deneyimleyebilirsiniz. RE Engine oyun motoru ile geliştirilen Dragon’s Dogma 2 yeni modlarla beraber oyuncuları oyuna çekmeye ve heyecanlandırmaya devam ediyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.