Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Manor Lords Çıkış Yaptı: İşte Steam’deki Fiyatı

Strateji tutkunları tarafından sabırsızlıkla beklenen Manor Lords, nihayet yayımlandı. Türkçe dil desteğine sahip olan ortaçağ temalı şehir kurma oyunu, çıkışa özel yüzde 25 indirimle 15 dolardan piyasaya sürüldü.

Bu sene Steam’de en çok istek listesine eklenen oyun olan Manor Lords, heyecanlı bir bekleyişin ardından nihayet resmi çıkışını gerçekleştirdi. Son güne kadar fiyatı açıklanmayan Orta Çağ temalı şehir kurma ve strateji oyunu için belirlenen ücret 20 dolar oldu. Fakat kısa süreliğine geçerli yüzde 25 indirim ile 15 dolara satın alabilirsiniz. Tekliften yararlanmak için 10 Mayıs’a kadar vaktiniz var.

Tabii, bu fiyatın içerisinde Türkiye’nin de olduğu MENA-USD için geçerli olduğunu belirtelim. Manor Lords’un dolar ve euro cinsinden fiyatına baktığımızda ise 40 dolar olduğunu görüyoruz. Bu da oyunun Steam Türkiye mağazasında yarı fiyatına satıldığı anlamına geliyor. Bu haber yazıldığı sırada Türk lirası üzerinden indirimli fiyat 486 liraya tekabül ediyor.

Manor Lords, Yüzde 25 İndirimle 15 Dolardan Çıktı

Yayıncı firma Hooded Horse’un CEO’su Tim Bender, insanlardan son kuruşuna kadar para koparmaya çalışmadıklarını ve oyuncuların fiyat konusunda endişe etmemeleri gerektiğini söylemişti. Daha önce yapılan açıklamada, Manor Lords‘un yerel fiyatlandırma ve erken erişim indirimi ile birlikte çıkacağı belirtilmişti ki bu sözün yerine getirildiğini görmek oldukça sevindirici.

manor lords steam fiyat

Greg Styczen adlı tek bir geliştiricinin sekiz yıla yayılan emeği sonucu ortaya çıkan indie yapım, kapsamlı şehir kurma mekanikleri, devasa taktiksel savaşlar ile karmaşık ekonomik ve sosyal simülasyonlar içeren bir strateji deneyimi sunuyor. Orta Çağ kasabalarının ve köylerinin gelişim tarzından ilham alan oyun, döneme uygun çok çeşitli bir ürün yelpazesi içeriyor.

Türkçe dil desteğine sahip olan Manor Lords, ilk günden PC Game Pass kütüphanesine eklendi. Eğer aktif bir aboneliğiniz varsa, oyuna ücretsiz olarak erişebilirsiniz. SteamDB verilerine göre, bu haber yazıldığı sırada oyunda 90 bin kişi bulunuyor. Manor Lords’un minimum ve önerilen sistem gereksinimlerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Manor Lords Sistem Gereksinimleri

Minimum

 • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core i5-4670 (quad-core) / AMD FX-Series FX-4350 (quad-core)
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 (2 GB) / AMD Radeon RX-460 (4 GB) / Intel Arc A380 (6 GB)
 • DirectX: Sürüm 12
 • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Önerilen

 • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core i5-7600 (quad-core) / AMD Ryzen 3 2200G (quad-core)
 • Bellek: 12 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 (6 GB) / AMD Radeon RX 580 (8 GB) / Intel Arc A580 (8 GB)
 • DirectX: Sürüm 12
 • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.