Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Season: A Letter to the Future Ertelendi

State of Plays'de dikkat çekici bir şekilde sergilenen PlayStation konsoluna özel oyun Season: A Letter to the Future ertelendi.

Season: A Letter to the Future, son PlayStation State of Play sunumlarının demirbaşlarından biri oldu. Bağımsız oyunun etkileyici görselleri dikkatleri üzerine topladı. Geliştirici Scavengers Studio, sevimli karakterlerden oluşan bir kadro ve keşfedilecek muhteşem bir dünya yaratarak kendini aştı.

Bununla birlikte, erken ivme ve güçlü pazarlama, bir oyunun gelişimini tamamlamaz. Scavengers, ne yazık ki Season: A Letter to the Future için önceden duyurulan çıkış tarihine yetişemeyeceğini doğruladı. Ekip, oyunun ertelendiğini resmen duyurdu. Atmosferik macera oyununun başlangıçta bu sonbaharda PC, PS4 ve PS5’te piyasaya sürülmesi planlanmıştı.

Season: A Letter to the Future Çıkış Tarihi

A Letter to the Future

PlayStation konsoluna özel olan oyun artık 2023’te gelecek ancak bu önemli bir erteleme değil. Yeni sürüm penceresi, yalnızca birkaç aylık bir erteleme olacak çünkü oyun ilk çeyrek de çıkış yapacak. Bununla birlikte, geliştirme devam ederken Scavengers’a biraz esneklik sağlaması muhtemel. Ayrıca yeni bir çıkış tarihi onaylanmadı.

Season: A Letter to the Future geliştirme ekibi tarafından paylaşılan bir mesaj ise ertelemeye biraz açıklık getirdi. Scavengers, oyun için iddialı hedeflere sahip olduğunu ancak takımın refahı pahasına bunu yapmayacaklarını belirtti. Erteleme, Scavengers’ın oyunu bitirmesi için gereken süreyie sağlarken aynı zamanda çalışan sağlığına da öncelik verecek.

Fırsat verildiğinde, Scavengers ayrıca Season: A Letter to the Future’ın ilk duyurulmasından bu yana gelişimini takip eden ve destekleyen herkese teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.