Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sea of Thieves: The Forsaken Hunter Fragmanı Yayınlandı

30 Haziran - 14 Temmuz tarihleri arasında yayınlanacak olan The Forsaken Hunter, efsanevi denizci Merrick'in gizemli bir şekilde ortadan kaybolmasına odaklanacak.

Bu yılın başında Rare, 2022 yılı boyunca Sea of Thieves‘e sınırlı süreli, hikaye odaklı yeni Maceralar ekleyeceğine söz verdi ve geliştirici bu sözünü fazlasıyla yerine getirdi. Bir ay önce yayına giren en son macera Lost Sands‘in hemen ardından Rare, sırada ne olduğuna dair bir fikir verdi.

Sea of Thieves’in bir sonraki macerasını yeni bir sinematik fragman ile görme şansı yakaladık. Terk Edilmiş Avcı başlıklı fragman, Altın Kumlar’da yaptıklarından sonra kaybolan efsanevi denizci Merrick’e odaklanacak. Gizemli bir şekilde ortadan kayboluşunu araştırmak ve muhtemelen izini sürmek, 30 Haziran’da başlayacak ve 14 Temmuz’a kadar sürecek bu yeni maceranın ana itici gücü olacak.

Sea of Thieves: The Forsaken Hunter Fragmanı

Sea of Thieves

Rare kısa süre önce Temmuz ayında Sea of Thieves’in 7. sezonunun lansmanını başlatacağını ve diğer şeylerin yanı sıra geminizi adlandırma ve içini özelleştirme ve yeniden dekore etme gibi Kaptanlık odaklı birkaç özelliği de beraberinde getireceğini doğruladı.

Sea of Thieves 7. Sezon: Captains of Adventure, Temmuz ayında yayınlanacak. Adından da anlaşılacağı gibi, geminize isim vermek ve bu ismi bayrağınıza koymak ve iç mekanlarını kalbinizin içeriğine göre özelleştirmek ve yeniden dekore etmek de dahil olmak üzere oyuna Kaptanlık odaklı birkaç özellik ekleyecek.

Korsanlık oyunu, Xbox Series X/S, Xbox One ve PC’de mevcut. Geçtiğimiz sene Türkçe dil desteğine kavuşan ve Game Pass’te mevcut olan oyunun Türk oyuncu sayısı da fazlasıyla arttı. Bunun yanı sıra geliştirici ekibin 2022 yol haritasına da buradan göz atabilirsiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.