Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sea of Thieves Lost Sands Fragmanı Yayınlandı

Sea of Thieves'e gelecek olan yeni anlatı odaklı maceranın fragmanı yayınladı. Oyuncular, Altın Kumları yeniden inşa etmeye yardım edebilecek veya onu yok etmek için savaşabilecek.

Devam eden altıncı sezonunun bir parçası olarak Sea of Thieves, bir sonraki anlatı odaklı macerası Lost Sands için yeni bir sinematik fragman yayınladı. Yeni macera, Orakçılar tarafından harap edildikten sonra Altın Kumlar’ın yeniden inşa çabalarına odaklanacak.

Fragmanın açıklamasına göre macera, Altın Kumlar’ı yeniden inşa etmek veya Orakçılar tarafına geçmek ve Altın Kumlar’ın yeniden inşa edilmediğinden emin olmak için gereken malzemeleri güvence altına alan oyuncuların savaşını konu alacak. Hikayenin gidişatı, 26 Mayıs-9 Haziran tarihleri ​​arasında topluluk tarafından belirlenecek.

Sea of Thieves 6. Sezon Henüz Sona Ermedi

Sea of Thieves Lost Sands

Sea of Thieves 6. Sezon, Forts of the Forgotten ve Shrouded Islands olmak üzere iki macerayla başladı. Sezonda ayrıca Pirate Legends, Legend of the Veil’e özel yeni bir Voyage eklendi ve oyuncuların yeni yerlerde kayıp Peçe Taşlarını aramasını sağlayan bir yenilik eklendi. Bu sezonun bir diğer önemli özelliği de Sea Forts’un eklenmesi oldu. Bu kaleleri temizlemenin ödülleri de sağlam.

Sea of Thieves, yaklaşık 4 yıl önce piyasaya sürüldü ve bugün itibarıyla 5 milyon barajını aştı. Game Pass’in hüküm sürdüğü modern Xbox döneminin ilk oyununu temsil eden bu oyun Steam’de beş milyon oyuncuyu sayısını geçti. Türkçe dil desteğine de kavuşan Sea of Thieves’i ister Steam‘den ister Game Pass’ten oynayabilirsiniz! Oyunun yalnızca PC, Xbox One ve Xbox Series X/S’de bulunduğunu belirtelim.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.