Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sea of Thieves 2022 Yol Haritası Açıklandı

Rare, yeni maceralar ve gizemler sunacak Sea Of Thieves içeriğinin gelecek yılı için bir yol haritası yayınladı.

Rare, dün bir video ön izleme etkinliğinde Sea Of Thieves‘e yaklaşan içeriği açıkladı. Bu yılın ilk sezonu Mart ayında başlayacak ve Deniz Kaleleri, Gizemler ve Maceralar ekleyecek. Deniz Kaleleri, haritaya eklenecek altı yeni konum olacak. Bunlar, Sea of Thieves’in ana hikayesiyle bağlantılı baskınları tamamlamak için solo oyunculara fırsatlar sunacak.

Güncellemeye üç macera eklenecek. Bunlar, her ay bir tane yayınlanan anlatı odaklı canlı etkinlikler olacak. Her sezon ayrıca ana hikayeyi ilerletecek büyük bir Macera içerecek. Bu Maceraların sonucu, oyuncuların anlatının sonucunu etkilemesine de izin verecek. Ayrıca detaylara geçmeden önce oyuna Türkçe dil desteği geldiğini de sizlere hatırlatmış olalım.

Sea of Thieves Gizemleri İçin Birlikte Çalışın

Sea of Thieves

Gizemler, oyun içi ve oyun dışı hikaye anlatımının bir kombinasyonu olacak. Yan görevleri ve ARG öğelerini birleştirecek ve oyuncular tüm hikayeyi ortaya çıkarmak için ipuçlarını bir araya getirebilecek. Önümüzdeki her sezon, Sea Of Thieves oyuncularının ilerledikçe öğelerin kilidini açmasına izin verecek yeni bir Battle Pass’de içerecek.

Videoda, baş yapımcı Joe Neate, “Gizemler aynı zamanda bizi çok heyecanlandıran bir şey. Bunlar, oyuncuların ortaya çıkarmak için birlikte çalışması gereken hikayeler olacak ve bu, oyun içinde ve oyun dışında ortaya çıkan ipuçları açısından gerçekleşecek ve tipik bir hikayeden daha uzun bir zaman diliminde gelişecekler. Macera olacak.” ifadelerini kullandı.

YouTube video

Sea of Thieves, tipik olarak korsan iklimlerinde oynanan bir açık dünya MMO oyunu. Oyun, Donkey Kong Country, Banjo-Kazooie ve Killer Instinct gibi ünlü seriler ile en eski İngiliz geliştiricilerden biri olan efsanevi Rare stüdyosu tarafından yaratıldı.

Stüdyonun Microsoft tarafından satın alınmasından sonra yıldızı biraz soldu ve son yıllarda Redmond’dan dev için oluşturulan Kinect Sports serisi sayesinde tanınmaya başladı. Sea of Thieves, E3 2015’te duyuruldu ve iki yıldan kısa bir süre sonra Xbox One ve Windows 10 PC’lerde piyasaya sürüldü.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.