Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sea of Thieves’e Detaylı Kaptanlık Özellikleri Geliyor!

Sea of Thieves'in gelecek sezonu, geminize isim verebilme, içini yeniden dekore etme ve daha fazlasını içeren yeni Kaptanlık özellikleri getirecek.

Rare’in Sea of Thieves için büyük planları var ve bunlar birkaç yılı kapsayacak olsa da, yakın gelecekte de dört gözle bekleyecek şeyler olduğunu belirtelim. Korsanlık oyununun altıncı sezonu yakında sona erecek ve sınırlı süreli Maceralar yeni bir fragmanla tanıtılsa da, Rare’in önlerinde ne olduğuna dair hiçbir ön ayrıntı açıklanmadı.

Sea of Thieves 7. Sezon: Captains of Adventure, Temmuz ayında yayınlanacak. Adından da anlaşılacağı gibi, geminize isim vermek ve bu ismi bayrağınıza koymak ve iç mekanlarını kalbinizin içeriğine göre özelleştirmek ve yeniden dekore etmek de dahil olmak üzere oyuna Kaptanlık odaklı birkaç özellik ekleyecek. Elbette yeni ilerleme ödülleri de olacak. Önümüzdeki haftalarda daha fazla ayrıntı açıklanacak.

Sea of Thieves 30 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

Sea of Thieves

Bu arada, Rare ayrıca Sea of Thieves’in lansmanından bu yana geçen yıl Ekim ayında bildirilen 25 milyonu da aşarak 30 milyon oyuncuyu geçtiğini duyurdu. Bu dönüm noktasını kutlamak için, 17 Haziran’da başlayan ve paraya çevrilen tüm hazineler için çifte altın ve itibar ve artırılmış Şöhret sunan bir Altın ve Şan Hafta Sonu yapılacak.

Sea of Thieves Xbox Series X/S, Xbox One ve PC’de mevcut. Geçtiğimiz sene Türkçe dil desteğine kavuşan ve Game Pass’te mevcut olan oyunun Türk oyuncu sayısı da fazlasıyla arttı. Bunun yanı sıra geliştirici ekibin 2022 yol haritasına da buradan göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.