Müjde: Sea of Thieves Türkçe Dil Desteği Yayınlandı!

Türkiye'de oyuncu kitlesini fazlasıyla arttıran Sea of Thieves'e Türkçe altyazı desteği eklendi.

Sea of Thieves Türkçe yama arayanlara müjdeli bir haberimiz var, oyuna resmi Türkçe dil desteği eklendi. Artık oyunu yüzde 100 Türkçe olarak deneyim edebileceğiz.

Xbox Game Studios tarafından geliştirilen ve 2020 yılının haziran ayında piyasaya sürülen Sea of Thieves, ülkemizde de oldukça sevilen ve kendisine büyük bir kemik kitle kazanan bir yapım oldu.

Sea of Thieves Türkçe

Sea of Thieves Türkçe Dil Desteğine Kavuştu

Geçtiğimiz ay sizlere tanıttığımız Sea of Thieves 4. Sezon güncellemesi ve ondan önce eklenen Karayip Korsanları temalı güncelleme sonrasında oyuncu sayısını iyice arttıran oyun, Türkçe dil desteğinin de eklenmesiyle ülkemizde bolca oyuncu kazanacak.

Sea of Thieves Türkçe yama aramaya artık gerek kalmadı. Oyunu Sea of Thieves’i Türkçe yapmak için oyuna gelen son güncellemeyi indirmeniz yeterli olacak. Ayrıca oyunun Steam sayfasında da Türkçe etiketi eklendi.

Sea of Thieves 2.3.1 güncellemesinin tüm notlarına ulaşmak isterseniz, resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sea of Thieves 2.3.1 Güncelleme Boyutu

  • Xbox Series X: 5.69 GB
  • Xbox Series S: 3.77 GB
  • Xbox One X: 5.69 GB
  • Xbox One: 3.77 GB
  • Windows 10: 5.11 GB
  • Steam: 5.3 GB

Sea of Thieves’e giriş yaparak korsan rolünü üstlenecek, çeşitli korsan etkinliklerine katılacak, denizlerde ve okyanuslarda yüzecek, hazineleri arayacak ve diğer korsanlarla savaşacaksınız. Oyunun ölümcül ciddi bir yapım olma hırsı yok ve siyah bayrak altındaki yaşam tamamen eğlence odaklı.

Oyunu, Steam‘den 61 TL karşılığında satın alabilirsiniz veya Xbox Game Pass abonesi olarak ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol