Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PlayStation Oyuncak İşine Giriyor!

Sony Interactive Entertainment, yeni PlayStation oyuncakları ve ürünleri için Spin Master ile yeni bir ortaklık kurduğunu duyurdu.

Sony, PlayStation markasını inanılmaz bir konuma getirdi. Şirket son olarak e-Spor dünyasına büyük bir yatırım yaptı ve Destiny 2 geliştiricisi Bungie’yi satın aldı. Yazılım alanında da asla boş durmayan şirket, önemli bir sadakat programı ile Game Pass rakibi bir hizmet duyurusu da yaptı.

Sony, PlayStation çatısı altında büyük markalar için oyuncaklar ve ürünler oluşturmak üzere ünlü oyuncak üreticisi Spin Master ile bir lisans ortaklığı duyurdu. Bu markalar, Spin Master’a göre God of War, Horizon, The Last of Us ve Uncharted olacak. Oyuncak yapım şirketi, aksiyon figürleri, koleksiyon ürünleri, peluşlar ve RC araçları gibi çeşitli ürünler üretecek.

PlayStation Markaları Oyuncak Olacak

PlayStation

Spin Master ile olan ortaklık, Sony’nin müşteriler için yeni oyuncaklar ve ürünlerle büyük bir pazara ulaşmasını sağlayacak. SIE ağ ve reklamdan sorumlu başkan yardımcısı Grace Chen’e göre Sony, oyuncu tabanı için yüksek kaliteli oyun deneyimleri yaratmaya ve PlayStation markasını daha geniş kitlelere bağlamanın yeni yollarını bulmaya kararlı.

PlayStation’ın yeni oyuncak serisinin piyasaya çıkmasına henüz 2 yıl var çünkü ilk oyuncak serisi 2024 yılında piyasaya sürülecek ancak Spin Master ortaklığı Sony için yeni olanaklar da sunacak. God of War Ragnarok ve The Last of Us Part 1 gibi yeni oyunlar yolda ve Sony, çok uzak olmayan bir gelecekte birinci taraf oyunlarla örtüşecek bir dizi oyuncak daha üretecektir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.