Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yenilenen PS Plus Türkiye’de Hizmete Sunuldu!

Yeni PlayStation Plus servisi, üç farklı üyelik seçeneği ile Türkiye'de hizmete sunuldu. Her biri farklı avantajlar sunan planlara aylık, 3 aylık ve 12 aylık abone olabiliyorsunuz. İşte Essential, Extra ve Deluxe üyelik hakkında bilmeniz gerekenler.

Yenilenen PlayStation Plus Türkiye’de kullanıma açıldı. PlayStation 4 ve PlayStation 5 sahipleri, kendilerine sunulan üç yeni üyelik seçeneği arasından istediklerini tercih edebilecekler. PS Plus Deluxe, Extra ve Essential planları, aylık 40 TL ila 70 TL arasında değişen abonelik ücretlerine sahip. Ayrıca eskisi gibi 3 aylık ve 12 aylık üyelik planları da mevcut.

Dilerseniz, kısaca yeni PS Plus paketlerinin özelliklerinin neler olduğundan bahsedelim. PlayStation Plus Essential, tüm temel PS Plus avantajlarını içeriyor. Bu paketi satın alanları; aylık ücretsiz oyunlar, çevrimiçi çok oyunlara erişim, özel indirimler, bulut depolama alanı ve paylaşımlı oyun gibi özellikler bekliyor olacak. PS Plus Essential fiyatı ise 1 aylık 40 TL, 3 aylık 100 TL ve 12 aylık 240 TL olarak belirlendi.

PS Plus Deluxe, Extra ve Essential Paketleri Satışta

yeni PS Plus Türkiye

PS Plus Extra aboneleri, Essential planına dahil olan tüm avantajların yanı sıra, satış rekorları kıran oyunlardan bağımsız yapımlara kadar uzanan yüzlerce PlayStation oyununun yer aldığı ve düzenli olarak yenilerinin eklendiği bir oyun kataloğuna erişebilecekler. Bu üyelik planına geçmek isteyen kişiler aylık 60 TL, 3 aylık 165 TL ve 12 aylık 400 TL ödeyecek.

Yeni PlayStation Plus paketleri arasında en kapsamlı olanı olan PS Plus Deluxe ise oyun kataloğundaki yüzlerce oyunun yanı sıra oyun deneme sürümleri ve Klasikler Kataloğu gibi özel avantajları da beraberinde getiriyor. Fiyatlandırma 1 aylık 70 TL, 3 aylık 190 TL ve 12 aylık 460 TL şeklinde sıralanıyor. PlayStation Extra ve PlayStation Deluxe üyelere sunulacak oyunların tamamına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.