Black Ops Cold War’da 2 Kat XP Kazandıran Etkinlik Başladı!

Altıncı sezonunun sonuna adım adım yaklaşan Call of Duty Black Ops Cold War'da beş gün boyunca devam edecek çifte XP etkinliği başladı.

Call Of Duty Black Ops Cold War altıncı ve son sezonunun sonuna yaklaşıyor. Oyuncular, beş günlük yeni bir çift XP hafta sonu etkinliği ile Battle Pass’leri maksimuma çıkarma şansına sahip olacaklar. Treyarch tarafından Twitter’da duyurulan bonus etkinliği, hafta sonu boyunca devam edecek ve oyunculara iki kat silah ve Battle Pass XP‘si sunacak.

Black Ops Cold War’un altıncı sezonu 2 Aralık Perşembe günü bitecek ve ardından Call of Duty Vanguard‘ın ilk sezonu 8 Aralık’ta başlayacak. Böylece heyecan tümüyle Activision’ın en yeni Call of Duty oyununa taşınacak. Firma, nümüzdeki haftalarda gelecek sezon hakkında daha fazla ayrıntı paylaşacak.

call of duty black ops cold war etkinlik

Yayıncı Activision Blizzard, bir süredir kadın çalışanlara yönelik taciz ve ayrımcılık iddiaları nedeniyle yasal bir savaş içerisinde. CEO Bobby Kotick’in şirket içerisinde toksit ortamdan haberdar olmasına rağmen harekete geçmediği belirtiliyor. Nintendo ve Xbox dahil olmak üzere endüstri ortaklarından tepkiler alan Kotick, sorunların çözüme kavuşturulamaması halinde istifa etmeyi düşünebileceğini söylemişti.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol