WatchOS 8 Çıkış Tarihi Açıklandı

Apple, WatchOS 8'in çıkış tarihinin 20 Eylül olduğunu doğruladı.

Apple, iPhone 13, iPad (2021), iPad mini (2021), Apple Watch 7 ve daha fazlasını duyururken, watchOS 8’in 20 Eylül’de geleceğini de doğruladı.

Hepsi bu kadar değil, aynı gün iOS 15, iPadOS 15 ve tvOS 15 de çıkış yapacak, bu nedenle Apple’ın yeni donanımlarından herhangi birini ön sipariş vermeyi planlamıyor olsanız bile, en azından işletim sisteminizi yükseltebileceksiniz.

Tamamen yeni bir tasarıma sahip yeni Apple Watch 7 ile watchOS 8, iOS 15’te görünen diğerler yenilikleri tanıtırken işletim sistemine daha önce gelen özellikleri iyileştirmeye çalışmış.

WatchOS 8 Çıkış Tarihi

WatchOS 8 Nasıl Yüklenir?

Bu yıl Apple Watch 7 için küçük bir özellik olsa da, bisiklete binme için fitness güncellemeleri, Portre Modu ve Breathe uygulamasının yerini alacak yeni bir Mindful uygulama gibi yeni saat yüzleri sunarken mevcut olanları iyileştirmeye daha fazla odaklanmış.

Cihazınızın bu en son sürümlere güncellemeye hazır olduğundan emin olmak için Ayarlar > Bluetooth‘u kontrol ederek iPhone’unuzun Apple Watch’ınıza bağlı olduğundan ve iOS 15’e güncellendiğinden emin olun.

WatchOS 8 indirilmeye hazır olduğunda, Watch Uygulaması > Genel > Yazılım Güncelleme‘ye gidin; İndirilmeye ve Apple Watch’ınıza yüklenmeye hazır olduğunda indirebilirsiniz.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol