Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Last of Us Part 2 PS5 Sürümü Yolda Olabilir!

The Last of Us Part 2 oyununda sahnesi bulunan ve oyunun müziklerini besteleyen Gustavo Santaolalla, yeni bir sürümün gelebileceğini ağzından kaçırdı.

Oyunun bestecisi ile yapılan bir röportaja göre, The Last of Us Part 2’nin yeni bir versiyonu yolda gibi görünüyor. Her iki The Last of Us oyununun da bestecisi Gustavo Santaolalla, İspanyol YouTube kanalı Blender ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda yanlışlıkla The Last of Us Part 2’nin yeni bir versiyonunun üzerinde çalışıldığını söyledi.

İkinci oyunda oyunun bestecisi Santaolalla, bir verandada oturuyor ve onunla etkileşim kurarak bazı parçaları çaldırabiliyorsunuz. Santaolalla: “Yeni sürümlerde bana belirli temaları çaldırabilirsiniz ancak size başka bir şey söyleyemem.” dedi. Bu kesinlikle yeni bir sürümün geleceğini gösteriyor ve bildirilenlere göre bahsi geçen sürüm PS5 için hazırlanıyor.

The Last of Us Part 2 Geliştiricilerinden Açıklama Gelmedi

The Last of Us Part 2

Santaolalla’nın oyundaki sahnesinde pek bir şey yok bu yüzden onunla etkileşim kurabilmek ve farklı müzik parçalarını çalmasını sağlamak demek başka bir sürüm olacağı anlamına geliyor. Açıkçası bunun PS5 sürümü olacağına dair hiçbir gösterge yok ancak tahminler bu yönde. The Last of Us Part 2, geçen yıl bir PS yaması aldı ancak bu, oyunun özel bir sürümü değil. Oyunun orijinal PS3 sürümünün de bir PS4 sürümü aldığı düşünülürse, yeni bir sürüm şaşırtıcı olmaz.

Ek olarak Naughty Dog, şirketin eşbaşkanı Evan Wells’in şirkette 25 yıl geçirdikten sonra emekli olacağı duyurulmuştu. Naughty Dog ayrıca bağımsız bir The Last of Us çok oyunculu oyunu üzerinde çalışıyor. Ancak bu yılın başlarından gelen bir rapor, işlerin oldukça sorunlu bir biçimde ilerlediğini belirtiyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.