Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sony Marvel Filmi Kraven the Hunter Dördüncü Kez Ertelendi

Bir sonraki Sony-Marvel ortaklığı için biraz daha beklememiz gerekecek. Ağustos ayında vizyona girmesi planlanan Kraven the Hunter, yıl sonuna ertelendi.

Marvel’ın Spider-Man çizgi romanlarını baz alarak kendi sinematik evrenini oluşturan Sony Pictures, şimdiye dek iki Venom filmi, Morbius ve Madame Web yapımlarıyla karşımıza çıktı. Gelecek yeni uyarlamalarla anlatıyı daha da genişletmeyi planlayan şirket, sıradaki film olarak Kraven the Hunter‘ı belirlemişti.

Başrolünde Aaron Taylor-Johnson‘ın olduğu filmin heyecanla beklenen resmi fragmanı Haziran 2023’te yayımlandı. J.C. Chandor tarafından yönetilen yapım, Marvel’ın en ikonik kötü adamlarından birinin nasıl ve neden ortaya çıktığına dair etkileyici bir köken hikayesi sunuyor. Gerçek adı Sergei Kravinoff olan karakterin Spider-Man ile karşılaşmasından önceki dönemi konu alan uyarlama, diğer Sony Marvel filmleri gibi R-Rated (18+) derecelendirmesine sahip.

Kraven the Hunter, 13 Aralık 2024 Tarihine Ertelendi

Başlangıçta filmin senaryosu Richard Wenk tarafından yazıldı, ancak daha sonra Art Marcum ve Matt Holloway hikayeyi yeniden kaleme aldı. Kraven The Hunter’a hayat veren Johnson, daha önce MCU’da Pietro Maximoff’u canlandırmıştı. Bundan dolayı filmin çoklu evrenin bir parçası olabileceği söyleniyor, ancak MCU ile böyle bir bağlantının kurulması epey sürpriz olur.

kraven the hunter sony marvel

Sony Marvel ortaklığının son olarak 30 Ağustos 2023’te vizyona girmesi planlanmıştı, ancak Sony tarafından yapılan yeni açıklamada bu tarih 13 Aralık olarak değiştirildi. Yeni Karate Kid filmi ise 13 Aralık 2024’ten 30 Mayıs 2025’e ertelendi. Kraven the Hunter’ın başlangıçta Ocak 2023’te vizyona girmesi planlanıyordu, daha sonra Ekim 2023’e ertelendi.

Geçen yıl Hollywood’u etkisi altına alan SAG-AFTRA grevi nedeniyle Ağustos 2024’e kaydırılan çizgi roman uyarlaması, şimdi bir rötar daha yedi. Başroldeki Johnson’a Ariana DeBose, Fred Hechinger, Alessandro Nivola, Christopher Abbott ve Russell Crowe gibi isimlerden oluşan bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor. Gözden kaçıranlar için Kraven the Hunter fragmanını aşağıya bıraktık.

Kraven the Hunter Fragmanı

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.