Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Albion Online Avrupa Sunucusu Açıldı: Tamamen Türkçe!

Sandbox Interactive tarafından geliştirilen MMORPG oyunu Albion Online'ın Avrupa, Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgelerinde hizmet verecek olan resmi Avrupa sunucusu açıldı.

Sandbox Interactive tarafından geliştirilen fantezi sandbox MMORPG oyunu Albion Online‘ın Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgeleri için optimize edilmiş yeni Avrupa sunucusunun açılacağını mart ayında sizlerle paylaşmıştık. Heyecanla beklenen o gün nihayet geldi.

Bugün itibarıyla Albion Online’ın oyunda halihazırda var olan iki sunucusunun arasına yeni sunucusu olan Albion Avrupa sunucusu eklendi. Albion Asya ve Albion Amerika’nın ardından açılan bu sunucu kendi bölgesi için uygun hale getirilmiş zamanlayıcılar, bağlantı hızları ve mevcut sunuculardan tamamen ayrı bir oyun dünyası sunacak.

Albion Online Avrupa Sunucusu Hizmete Girdi

albion online avrupa sunucusu

Açılan yeni sunucuyla birlikte özellikle Avrupa bölgesindeki oyuncular yepyeni bir oyun dünyası ve ekonomi inşa edebilecek. Tüm Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesi için büyük ölçüde iyileştirilmiş bağlantı hızları ve ping değerleri sunan server, Tüm oyuncuların sıfırdan başlayacağı yeni bir oyun sürümü içeriyor.

Altın, Premium ve çok daha fazlasının yanı sıra Aydınlık ve Karanlık temalarıyla çok çeşitli ve özel gösteriş görünümleri sunan Albion Avrupa Kurucu Paketleri, 3 Haziran’a kadar alınabilecek. Albion Online’ı indirmek ve Kurucu Paketlerini satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. Sandbox Interactive ayrıca Avusturyalı power metal grubu Dragony ile sunucunun yayınlanmasını kutlamak için bir şarkı üzerinde birlikte çalıştı.

Müzik videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.