Starfield’dan Yeni Konsept Tasarımlar Paylaşıldı

Bethesda, Skyrim'in onuncu yıl dönümünü kutlarken, Starfield için yeni konsept sanatları da tanıttı.

Starfield‘den bolca bilgi almaya başladık.Bethesda Softworks, son günlerde pek çok kişi tarafından son yılların en iyi RPG’si olarak tanımlanan oyun TES V: Skyrim’in çıkış yıldönümünü kutlamakla meşguldü. Bu vesileyle geliştirici ekip, özel bir Yıldönümü Sürümü yayınladı ancak hepsi bu kadar değil.

Bethesda’nın YouTube kanalı, geliştiricilerin anılarıyla iç içe bir senfonik orkestranın konserini de yayınladı. Son olarak, yaklaşmakta olan Starfield hayranları için küçük bir sürpriz de yapıldı. Londra Senfoni Orkestrası eşliğinde, yakında çıkacak olan oyunun animasyonlu konsept sanatları sunuldu.

Bunları aşağıdaki videoda görebilirsiniz. Bu görseller Starfield Suite parçası ile birleştiğinde, herhangi bir bilim kurgu hayranının kalbine dokunmaması gerçekten mümkün değil.

Bethesda tarafından gösterilen görüntüler çeşit çeşit ve macera sırasında muhtemelen ziyaret etmemiz gereken çok çeşitli manzaralar olacak. Fütüristik kentsel alanlardan sınırsız panoramalara, flora ve faunanın habersiz yaşamlarını sona erdirmek için beklediği tehlikeli vahşi doğaya kadar birçok alan gezeceğiz.

Bu grafiklerin gerçek oyunla nasıl karşılaştırıldığını öğrenmemiz biraz zaman alacak. Şu anda Todd Howard ve şirketin en yeni çocuğu hakkında oldukça fazla şey biliyoruz. Son zamanlarda Starfield’ın modlar için tam destek sunacağını öğrendik. Ayrıca hikaye ve oyun dünyası ile ilgili bazı detayları da öğrendik.

Oyunun çıkış tarihi 11 Kasım 2022 olarak açıklandı. Oyun; PC ve Xbox Series X/S’de çıkacak.

Starfield Konsept Tasarımları

Starfield
Starfield
Starfield Konsept Tasarim 3

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol