Skyrim Anniversary Edition Duyuruldu; 500 Mod ile Çıkış Yapacak!

Yine yeni bir sürümü duyuruldu! Skyrim Anniversary Edition, bu yılın kasım ayında tüm platformlara çıkış yapacak. Sette oyun ve genişletmeler dışında 500 adet fan yapımı mod bulunacak.

The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition, bu yılın kasım ayında PlayStation 4, PlayStation 5, PC, Xbox One ve Xbox Series X/S için çıkış yapacak. Bethesda, 2011 yılında çıkış yapan oyununun bir versiyonunun daha yayınlandığını duyurdu. Bir kez daha temel oyunu ana genişletmelerle (Dragonborn, Dawnguard ve Hearthfire) birlikte alacağız. Yeni bir ekleme olarak, Creation Club aracılığıyla kullanılabilen 500’den fazla hayran modunun entegrasyonu ve oyundaki olası teknik iyileştirmeler olacak.

Skyrim Anniversary Edition

Skyrim Anniversary Edition Neler Sunacak?

PlayStation 4 ve Xbox One’daki The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition sahipleri, PlayStation 5 ve Xbox Series S sürümlerine ücretsiz yükseltme alacak. Skyrim Anniversary Edition‘ın fan yapımı modlarından ve grafik iyileştirmelerinden yararlanmak isteyenlerin fazladan ödeme yapması gerekecek. Bu noktada ne kadar olduğunu bilmiyoruz. Oynanışı genişleten aşağıdaki üç eklenti ücretsiz olarak sunulacak:

  • Saints and Seducers Görevi;
  • Balıkçılık Eklentisi;
  • Hayatta Kalma Moldu.

Bethesda, PlayStation 5 ve Xbox Series X’e gelen sürümlerden ne gibi görsel iyileştirmeler bekleyebileceğimizi açıklamadı. Bu konuyla ilgili bilgilerin, 11 Kasım 2021 için belirlenen lansmana kadar önümüzdeki haftalarda detaylanmasını bekliyoruz.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol