Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PS4 ve PS5 Oyunlarını iPhone’da Oynayabileceksiniz!

Backbone ve Sony işbirliği yaparak, PS oyunlarını iPhone'da oynamaya olanak tanıyacak yeni bir cihaz geliştirdi. 100 dolardan satışa sunulacak ürünün Türkiye fiyatı henüz belli değil.

Backbone ve Sony, iPhone kullanıcıları için lisanslı mobil kontrol cihazı olan Backbone One PlayStation Edition‘ı duyurdu. PS5’in DualSense kablosuz denetleyicisinin tasarımından ilham alan iki şirket, Backbone One PlayStation Edition’ı sunmak için işbirliği yaptı.
DualSense gibi düğmeleri olan bu aygıt, Pulse 3D kulaklığınızı takmak için bir yere de sahip.

İnternet erişimi ve PS5/ PS4 konsolu olanlar, Backbone One’a bir iPhone takabilir ve PS Remote Play uygulamasını kullanarak PlayStation oyunlarını oynamaya başlayabilir. Denetleyici ayrıca, aygıtı destekleyen App Store oyunları ve diğer oyun hizmetleriyle de uyumlu. Backbon uygulamasını indirerek; özel glifler, yüzlerce oyun ve daha fazlası gibi çeşitli PlayStation entegrasyonlarını görebilirsiniz.

Backbone Cihazı, iPhone’unuzdan Güç Alacak

iPhone

Ayrıca Backbone uygulamasını indirip hesap açtığınızda PlayStation’dan yeni çıkan oyunları ve güncellemeleri içeren özel bir kısım bulacaksınız. iPhone gücü ile çalıştığı için cihazı ekstra şarj etmenize gerek kalmayacak. The Backbone One PlayStation Edition piyasaya çıktığında ABD, Kanada, Meksika, Avustralya, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, İsveç, Hollanda ve Birleşik Krallık’ta ve daha fazla ülkede mevcut olacak.

Genel olarak 100 dolar civarında satış rakamı belirlenen değer elbette bölgesel olarak değişecek. Ayrıca ürünü satın aldığınızda üç aylık ücretsiz Discord Nitro denemesi, bir ay ücretsiz Apple Arcade ve iki aylık ücretsiz Stadia Pro denemesi de gelecek. Ürünün incelemesine buradan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.