Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Netflix Standart Paket Özellikleri, Fiyatı ve İçerikleri (2023)

Netflix ücretlerine gelen üst üste zamların ardından birçok kişi Standart paketin fiyatını, özelliklerini ve içeriklerini merak etmeye başladı. Aradığınız tüm cevapları, siz değerli okurlarımız için kaleme aldığımız bu yazıda bulabilirsiniz.

Netflix Standart paket özellikleri neler? Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de milyonlarca kullanıcısı bulunan Netflix, günümüzün en çok tercih edilen dijital yayın platformları arasında yer alıyor. Her ay düzenli olarak büyüyen muazzam genişlikte bir içerik koleksiyonuna sahip olan abonelik hizmeti, aylık sabit bir fiyata tüm dizi ve filmlere erişim imkanı sağlıyor. Tabii, platformdan aldığınız hizmet kalitesi Netflix paketlerine göre değişiyor.

Netflix fiyatı 2023 yılında ilk zammını gördü. Geçtiğimiz yılın başında en ucuz üyelik olan Temel Plan 26,99 liraydı, ancak nisan ayında yapılan yüzde 40 oranındaki artış bu rakamı 37,99 liraya çıkardı. Beş ay sonra, yani eylülde gelen ikinci zamdan sonra en düşük Netflix aboneliği aylık 45,99 TL olarak güncellendi. Son olarak, yeni yılda yapılan zam bu ücreti 63,99 TL’ye kadar çıkardı. Aynı anda 4 cihazda Ultra HD kalitesinde izleme deneyimi sunan Özel Plan’ın fiyatı ise 130,99 TL oldu. Standart paket Netflix‘te bu iki seçeneğin arasında yer alıyor.

Peki, Netflix Standart paket kaç kişilik, ne kadar ve içerikleri neler? Siz değerli okurlarımız için hazırladığımız bu yazıda, en çok tercih edilen Netflix planları arasında yer alan Netflix Standart paket özelliklerini tüm ayrıntılarıyla paylaşıyoruz. O halde, lafı daha fazla uzatmadan içeriğimizin geri kalanına geçiş yapalım.

Netflix Standart Paket Özellikleri Neler?

netflix standart paket özellikleri

Dijital yayın platformu Netflix, herkesin ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına için farklı abonelik seçenekleri sunuyor. Standart Plan, hem özellikleri hem de diğer iki üyeliğin arasında konumlanan fiyatı itibarıyla birçok insan tarafından tercih ediliyor. Peki, bu abonelik kullanıcılara nasıl bir deneyim sunuyor?

Bu planı tercih ettiğinizde aynı anda 2 ekranda izleme yapılabiliyor. Yani siz Netflix’te bir içeriği izlerken, şifre paylaşımı yaptığınız bir başkası eşzamanlı olarak dizi veya film seyredebiliyor. Benzer şekilde, desteklenen iki cihazda aynı anda içerik indirebilirsiniz. Bu planda eriştiğiniz tüm içerikleri reklamsız tam HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Netflix Standart paket özellikleri bu şekilde. Peki, Netflix Standart pakette hangi içerikler var?

Netflix Standart Paket İçerikleri

netflix standart paket içerikleri

Erişebileceğiniz dizi ve filmler, Netflix planlarına göre değişiklik göstermiyor. Yani Temel, Standart ya da Özel, hangisini seçerseniz seçin tüm içerikleri sınırsız ve reklamsız bir şekilde izleyebilirsiniz.

İleride mevcut üç plana ek olarak daha ucuz reklamlı bir katman da gelecek. Bu planda kitaplığın tamamına erişilemeyecek, ancak ayrıntılar henüz netleşmediği için biraz daha beklememiz gerekiyor.

Netflix Standart Paket Fiyatı Ne Kadar?

netflix standart paket fiyat

Netflix Standart paket özellikleri ve içerikleri hakkındaki merak edilenleri yukarıda açıkladık. Şimdi sıra ne kadar olduğunda. Netflix Standart paket fiyat noktasında Disney Plus Türkiye aylık fiyatının epey üstünde. Bu katmana üye olduğunuzda her ay sizden tahsil edilecek ücret 97,99 TL olacak. Netflix aboneliği herhangi bir taahhüt gerektirmediği için istediğiniz zaman üyeliği iptal edebilir ya da mevcut planlardan birine geçiş yapabilirsiniz.

Paketler hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için Netflix’in resmi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.